1 Kase Çilek Ortalığı Karıştırdı

1 Kase Çilek Ortalığı Karıştırdı
Yayınlanma Tarihi: 26.07.2012 10:11 | Değiştirme Tarihi: 26.07.2012 10:16

Manchester City'den ayrılması gündemde olan ve AC Milan ile flört eden Edin Dzeko'nun mikro blog sitesi twiiter üzerinden 'çilek' resmini paylaşması Galatasaray taraftarları arasında büyük bir heyecan yarattı.

Galatasaray'da transfer çalışmaları son sürat devam ederken; başkan Ünal Aysal'ın "Pastanın üstüne çilek arıyoruz" açıklaması Türk spor basınının gündemini bir süredir meşgul ediyor. Hemen her gün "Aysal'ın çileği" şeklinde sunulan haberlerin en dikkat çekeni ise Edin Dzeko oldu!Manchester City'den ayrılması gündemde olan Edin Dzeko'nun Galatasaray'a transferi her ne kadar imkansız olarak yorumlansa da Bosnalı oyuncunun menajeri Sead Susic'in "Transferde sürpriz gelişmeler yaşanabilir" açıklaması dedikoduların yüksek sesle dile getirilmesine yol açtı.Bir süredir 'çileğini' arayan Galatasaray taraftarı, basında çıkan haberlere paralel olarak Edin Dzeko'nun mikro blog sitesi twitter üzerinden 'çilek' resmini paylaşması ile büyük bir heyecan yaşadı.

Haber ile ilgili metin girin!.  Twitter sayfasından 'çilek' resmini paylaşacak "Akşam yemeği zamanı" ifadesini kullanan Dzeko'nun bu mesajı, Galatasaraylı taraftarların büyük bir bölümü tarafınfan 'Transfer mesajı olabileceği' yönünde yorumlandı.Dzeko'nun 'çilek' fotoğrafını paylaşmasının ardından sarı-kırmızılı taraftarlar, "Bu da mı tesadüf" şeklinde mesajlar yağdırmaya başladı. Bosnalı yıldızın twitter hesabından paylaştığı fotoğraf sosyal medyayı karıştırırken; AC Milan ile Dzeko arasındaki flört de bir adım öteye taşındı.Zlatan Ibrahimovic'in takımdan ayrılmasından sonra İsveçli golcünün yerini Edin Dzeko ile doldurmak isteyen AC Milan, Manchester City ile pazarlıklara başladı. İtalyan basınına Dzeko'nun transferi hakkında açıklamalarda bulunan menajer Sead Susic, "AC Milanlı bazı yöneticiler ile görüşmelerimiz oldu ve bu görüşmeleri devam ettiriyoruz. Neler olacak şu anda kesin bir ifade kullanmak yanlış ancak Dzeko için sadece AC Milan ile bir görüşmemiz yok." dedi.Edin Dzeko'nun bir diğer menajeri İrfan Recepagiç ise kısa bir süre önce yaptığı açıklamada, Galatasaray'ın veya Türkiye'den herhangi bir takımın Dzeko ile ilgilendiğine dair kendilerine bir bilgi ulaşmadığını söylemişti.