1'i doktor iki kişi ölü bulunmuştu! Yeni detaylar ortaya çıktı

1'i doktor iki kişi ölü bulunmuştu! Yeni detaylar ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi: 06.01.2020 10:22
Değiştirme Tarihi: 06.01.2020 10:42

Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Konaklı Mahallesi’nde özel bir sağlık merkezi sahibi olan doktor Leman Ege’den bir süredir haber alamayan arkadaşları jandarmadan yardım istediler.

Leman Ege’nin evine giden Jandarma çilingir yardımı ile eve girdi ve burada kan donduran görüntü ile karşı karşıya kaldı. Leman Ege (57) ile Lübnan asıllı Alman vatandaşı Issam Skaf’ın (66) cansız bedenleri evde bulunurken, korkunç olayla ilgili o detaylar şoke etti.  Ajanslardan gelen son dakika haberine göre Alanya'ya bağlı Konaklı Mahallesi'ndeki özel bir sağlık merkezinin sahibi olan doktor Leman Ege'den bir süre haber alamayan arkadaşları, jandarmadan yardım istedi. Bir süre eve girmeye çalışan Jandarma ekipleri kapıyı açan olmayınca savcılıktan alınan izin doğrultusunda çilingir yardımıyla içeri girdi ve şoke eden manzara ile karşı karşıya kaldılar. Leman Ege (57) ile Lübnan asıllı Alman vatandaşı Issam Skaf'ın (66) cansız bedenleri evde bulunurken, korkunç olayla ilgili o detaylar şoke etti. 

ANTALYA'DA 1'İ DOKTOR 2 KİŞİ ÖLÜ BULUNMUŞTU! 

Antalya'da dün yaşanan olayın korkunç detayları ortaya çıkarken, evinde ölü bulunan Leman Ege'nin aile dramı da ortaya çıktı. 

Alanya'ya bağlı Konaklı Mahallesi'ndeki özel bir sağlık merkezinin sahibi olan doktor Leman Ege'den haber alamayan arkadaşları, jandarmadan yardım istedi. Bugün saat 11.30 sıralarında Leman Ege'nin oturduğu Konaklı Mahallesi The Hill Sitesi G Blok Daire 2'deki evine giden jandarma ekipleri, kapıyı açan olmayınca savcılıktan alınan izin doğrultusunda çilingir yardımıyla içeri girdi.

Yatak odasında Leman Ege'nin yerde cansız bedeniyle karşılaşan ekipler, evdeki merdivene iple boynundan asılı halde bir erkek cesedi buldu. Yapılan incelemede, erkeğin Lübnan asıllı Alman vatandaşı Issam Skaf olduğu belirlendi. İncelemede Leman Ege'nin başına darbe aldığı tespit edildi. İki gün önce öldüğü tahmin edilen Leman Ege ve Issam Skaf'ın cansız bedenleri morga konuldu.

Eşinden ayrı yaşayan Leman Ege'nin yaklaşık 2 yıl önce emekli olduğu, ardından Konaklı Mahallesi'nde bir sağlık merkezi açtığı belirtildi.

ÖNCE BABASI SONRA KARDEŞİ

Antalya'nın Alanya ilçesinde dini nikahlı olduğu öne sürülen Alman uyruklu Issam Skaf ile birlikte evinde ölü bulunan doktor Leman Ege'nin, 2001 yılında babasının intihar ettiği, erkek kardeşinin ise 2003 yılında cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. (DHA)