'Her taksiciyi kötülemek doğru değil' diyen Vedat Milor'dan ironik paylaşım

Son zamanlarda İstanbul'daki taksi ve sürücüleriyle ilgili haberler gündemden düşmek bilmiyor. Konuya, ünlü yemek eleştirmeni Vedat Milor da sosyal medya üzerinden dahil oldu. Milor, 'Bir keresinde bir taksici arkadaşımız ilk başta nereye gideceğimi sormadan taksiye binmeme izin vermişti.' ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 01.10.2021 14:11
Değiştirme Tarihi: 01.10.2021 14:11
'Her taksiciyi kötülemek doğru değil' diyen Vedat Milor'dan ironik paylaşım

Sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin arasında yer alan ve çoğu zaman paylaşımlarıyla da ses getiren Vedat Milor, İstanbul'daki taksi sorunuyla ilgili güldüren bir paylaşıma imza attı. 

Her taksiciyi kötülemek doğru değil diyen Milor, sonrasında attığı tweet ile herkesi güldürdü. 

"NEREYE GİDECEĞİMİ SORMADAN BİNMEME İZİN VERMİŞTİ"

Milor'un paylaşımları şu şekilde:

İstanbul’da taksilerden yakınanların sayısı fazla. Bir dokunan bin ah işitiyor. Ama her taksiciyi kötülemek de doğru değil. İşini düzgün çok sayıda taksici var. Burada düzgün taksici arkadaşlarımızla ilgili anılarımızı paylaşalım isterseniz. 

Ben başlayayım: Bir keresinde bir taksici arkadaşımız ilk başta nereye gideceğimi sormadan taksiye binmeme izin vermişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Vedat Milor daha sonra bu paylaşımını alıntılayarak, 'Bir keresinde siz nerenin taksisiniz acaba, karşı mı yoksa burası mı diye sorduğum taksici “ben Türkiye’nin taksicisiyim beyefendi” demişti. Tüyleri diken diken eden bir andı.' ifadelerini kullandı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Milor'un bu paylaşımlarına kısa süreden binlerce beğeni geldi.