'Aşkımız ölümsüz' diyen genç fenomen ile sevgilisinin videolarını milyonlar izliyor

23 yaşındaki genç ile 60 yaşındaki sevgilisinin aşkı, TikTok'ta bu ikiliyi fenomen yaptı. Aralarındaki 37 yaş farkının sorun olmadığını ifade eden genç, bu fark nedeniyle başkalarından olumsuz yorum aldıklarını belirtti. 'Bu bizim hayatımız' diyen genç, 'Troller aşkımıza engel olamaz' ifadelerini kullandı ve şunları ekledi: Bizim aşkımı ölümsüz...

Yayınlanma Tarihi: 11.06.2021 13:37
Değiştirme Tarihi: 11.06.2021 13:37
'Aşkımız ölümsüz' diyen genç fenomen ile sevgilisinin videolarını milyonlar izliyor

TikTok'ta hesabı olan 23 yaşındaki bir genç, kendisininden 37 yaş sevgilisiyle birliket bu mecrada viral oldu. Dans ettikleri ve öpüştükleri anları paylaşan çiftin arasında 37 yaş fark var ancak, ikili aşklarının 'ölümsüz' olduğunu söylüyor.

AİLELERİ DE ONAY VERDİ

En son paylaştıkları TikTok videosuyla 4 milyona yakın izlenme alan çift, bu ilişkiye ailelerinin de onay verdiğinin altını çiziyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

''DİŞLERİ VAR MI?''

Paylaşımların altına gelen çoğu yorum ise olumsuz. Genç adama birçok kişi ''Kadının parası için onunla berabersin'' yorumunda bulunurken, diğerleri kadın için, ''Yüzündekiler Instagram filtresi mi, dişleri var mı?'' şeklinde soru yöneltiyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ancak çift için az sayıda da olsa iyi yorumlar göze çarpıyor. Bir kişi, ''Bazı insanlar birini mutlu görmeye dayanamaz'' derken, bir başkası ''Çok tatlısınız'' yorumunda bulundu.

Kaynak: İHA