Acun Ilıcalı, TV8'in yeni programı Göz6'yı anlattı!

Yayınlanma Tarihi: 30.06.2016 22:24 | Değiştirme Tarihi: 10.09.2016 15:47

Acun Ilıcalı, TV8'de yayınlanacak "Göz6" programıyla ilgili ilk bilgileri verdi.

TV8'de eylül ayı sonunda yayınlanmaya başlayacak olan 'Göz6' programı hakkında ilk bilgileri, Acun Ilıcalı verdi.

8 erkek, 8 kadın yarışmacıdan oluşacak yarışmada ipi göğüsleyen 2 şampiyon, doğrudan Survivor'a katılma hakkı kazanacak.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN

Göz6, TV8 ekranlarında başlıyor. Survivor 2016'nın final gecesinde Acun Ilıcalı'nın müjdesini verdiği yeni yarışma formatı ile ilgili detaylar haberimizde...

Göz6, TV8 ekranlarında başlamak için geri sayıma başladı. Survivor 2016 finalinde Acun Ilıcalı'nın ilk kez açıkladığı yeni yarışma formatı şimdiden TV8 izleyicilerini heyecanlandırdı.

Türk televizyonlarında ilk kez TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Göz6, eylül ayının sonunda TV8 ekranlarında izleyicinin karşısına çıkacak. Bir ev içerisinde geçecek olan yarışma formatı ile iglili detayları Acun Ilıcalı Survivor final gecesinde anlattı.

Başvurular başladı mı?

Göz6 için yarışmacı başvuruları başladı. Göz6 ile ilgili başvuru formuna www.tv8.com.tr ve www.acunn.com adreslerinden ulaşabilir ve yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

Ne zaman başlayacak?

Acun Ilıcalı'nın Survivor finalinde müjdesini verdiği Göz6, eylül ayının sonunda TV8 ekranlarına gelmeye başlayacak.

Nasıl bir yarışma programı?

Göz6, 8 kadın ve 8 erkek yarışmacıdan oluşan bir yarışma formatı. Bir ev içinde geçecek olan yarışmada izleyiciler destekledikleri ismi şampiyonluğa taşıyacak. Format hakkında detaylı bilgilerin acunn.com ve TV8'den elde edilebilecek.

Büyük ödül ne olacak?

Göz6 yarışma programında mücadele edecek olan yarışmacılar şampiyonluk mücadelesi verecekler. Kadın ve erkek yarışmacıların ayrı ayrı şampiyonluk kazanacağı Göz6'nda kazanan iki isim Survivor 2017'ye doğrudan kazanma hakkı elde edecek.