Umut TezelYeni Üye
Survivor'da desteklediğiniz aday Yusuf mu? Sebepleri ile birlikte yorumlarınızı bekliyoruz...
Yusuf, seni sonuna kadar destekliyorum! Duruşunla, performansınla, karakterinle gerçekten gönülleri feth ettin! Cani gönülden şampiyon olmanı istiyorum. Azerbaycandan selamlar ve başarılar diliyorum
Fatih TaştanYeni Üye
Yusuf, seni çok seviyoruz. Adadaki duruşun,oyunlardaki performansın çok iyi. Ayrıca dobra ve içten oluşuna bayılıyoruz.Bizim için bu yılın şampiyonu sensin.Başarılar!-YKFC
Aleyna EkinciYeni Üye
Azminle, kararlı duruşunla, özgüveninle, farkındalığınla kısaca her şeyinle televizyondan bizi etkiledin ve etkilemeye de devam ediyorsun. Babanın söylediği söz gibi sonuna kadar git, asla pes etme. Çünkü pes etmek sana göre, Yusuf Karakaya'ya göre değil. Gün gelecek çok daha iyi yerlere taşıyacaksın kendini, ruhunu, içindeki güzel çocuğu. Bir insanı televizyondan seyrederek hiç bu kadar çok seveceğimi düşünmemiştim. Güçlü kal! -Aleyna Ekinci
Yusuf Karakaya yani Şampiyon. Senin arkandayız sonuna kadar. Sen orada bizde burada çabalıyoruz. Duruşunu asla bozma. Böyle kimseye boyun eğmeden yoluna devam et. Seni sen yapan da bu. Sonuna kadar arkandayız. Başarılarının devamını diliyoruz. 
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir