1 Temmuz pazartesi günü yayınlanan Survivor programına ait yorumlarınız.
Matilda Effect
kim champion olayak hep önce planlamis. Bu ne bisim survivor. Neden Yusuf kazanmis? seda daha iyidir. bir daha survivor bakamicam.
The TurkModeratör
Survivor 2019 Şampiyon Yusuf Karakaya oldu. Kendisini tebrik ediyoruz.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene
Bekir GüneşKıdemli Üye
2019 Türkiye - Yunanistan Survivor olarak başlayan yarışma, takımların Türk-Yunan olarak karılmasıyla Siyah - Beyaz takımlar olarak devam etti. 
Yunan finalinde  Katerina Dalaka ve Dimitra Tsaganou[color=#1a1a1a][size=4][fŞampiyon" oldu. Kendisini gösterdiği performans ve karakter olarak ayakta alkışlıyorum...
Türk finaline ise beklendiği gibi Yusuf Karakaya ve Seda Ocak kaldı. Seda'nın muhteşem yedili ile hareket etmiş olması şampiyonluktan etti diyebilirim. Final konuşmasındaki " Şehit ailelerine bağışta bulunacağım." sözüyle de "Şampiyon" olamaya yetecek oyu toplayamadı!
Ben hak ederek bu survivoru kazanan Yusuf Karakaya'yı gönülden kutluyor, spor ve sosyal hayatında da başarılarının devamını diliyorum...Sonuçta hak eden iki yarışmacı "Şampiyon" oldu; her ikisini de kutluyor ve alkışlıyorum...
Bekir GüneşKıdemli Üye
Bekir Güneş "2019 Türkiye - Yunanistan Survivor olarak başlayan yarışma, takımların Türk-Yunan olarak karılmasıyla Siyah - Beyaz takımlar olarak devam etti. 
Yunan finalinde  Katerina Dalaka ve Dimitra Vamvakousi Nihayetinde dün gece finale kaldı ve beklendiği gibi Katerina sonuna kadar hak ederek "Şampiyon" oldu. Kendisini gösterdiği performans ve karakter olarak ayakta alkışlıyorum...
Türk finaline ise beklendiği gibi Yusuf Karakaya ve Seda Ocak kaldı. Seda'nın muhteşem yedili ile hareket etmiş olması şampiyonluktan etti diyebilirim. Final konuşmasındaki " Şehit ailelerine bağışta bulunacağım." sözüyle de "Şampiyon" olamaya yetecek oyu toplayamadı!
Ben hak ederek bu survivoru kazanan Yusuf Karakaya'yı gönülden kutluyor, spor ve sosyal hayatında da başarılarının devamını diliyorum...Sonuçta hak eden iki yarışmacı "Şampiyon" oldu; her ikisini de kutluyor ve alkışlıyorum..."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir