The TurkModeratör
Sabriye geldiği günden beri Türkiye Takımı oyun kaybetmiyor. Nasıl değerlendiriyorsunuz?
Ne Mutlu Türk'üm Diyene
ayhan gülceKıdemli Üye
neyini değerlendircen bunun erkekler kazanıyor nerdeyse tüm oyunları melisa sabriye boş adam zaten
Benim en önemli değerlendireceğim konu; HÜZÜN.
Çünkü; geçmiş yaşantımın getirmiş olduğu SURVİVOR tarzındaki hayatıma büyük bir gerçeklik katacak olan böylesine güzel yarışmaya kayıt olduğum halde ve beni 4 ay kadar önce aramalarına rağmen, telefonumun bende olmaması sebebi ile bana ulaşamamaları ve sağlıklı bir görüşme yapamamamızdan dolayı, şimdi ben orada değilim. 
Üzgünüm, çünkü; 4 deprem yaşamış (1 defa enkazdan çıktım), 8 trafik kazası yaşamış, 2 defa oturduğum ev soyulmuş, 1 defa oturduğum ev yanmış, 1 defa bombalı saldırıdan 12 saniye ile kurtulmuş, ilk okul 1. sınıftan lise son sınıfa kadar 12 okul değiştirmiş, yetimhanede büyümüş, 12 vilayette ikamet etmiş, 12 oyun yazıp, 16 oyun yönetmiş, 2 ödül alıp, 34 oyun ile Türkiye turnesi yapmış, 32 film ve dizide oynamış olduğu kötü karakter tiplemelerinden dolayı sokakta 3 defa saldırıya uğramış biri olarak orada olamamak beni derinden sarsıyor. Artık, öyle bir durumdayım ki, kira, elektrik, su gibi mecburi ödemelerimi bile yapamıyorum. Keşke bende şimdi sizler ile birlikte olabilsem. (Ama, şu aşamada imkansız değil mi ?)
Kalbim sizler ile.
Sevgi ve saygılarımla, Volkan Tan Danışmaz
ibrahim usluYeni Üye
Sabriye mi güldürmeyin beni...adada hiç bir varlık gösteremeyen en kötü kadın yarışmacı.ada yaşantısı da performansı da bir felaket.geçmiş dönemdeki reytingine güveniyor bir de acun beye ama gerçekler ortada ..allasanız da pullasanız da hepsi bu ...
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir