Yayınlanma Tarihi: 12.11.2019 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2019

Exatlon Cup 2'de Meksika'ya karşı mücadele eden Türkiye'ye Acun Ilıcalı'dan büyük destek

Exatlon Cup'ın ilk şampiyonu Meksika ile Türkiye, Exatlon Cup 2'de yeniden karşı karşıya geldi. Mücadeleler öncesi Acun Ilıcalı, yarışmacılara seslendi ve Türkiye adına yarışacak isimlere büyük destekte bulundu. Acun Ilıcalı'nın sözlerinden öne çıkanlar şu şekilde:

Benim için hayal bu. Burada olduğum için çok mutluyum. Bildiğiniz gibi Meksika bizim şirketimiz için çok önemli. Amerika projelerimizi Meksika ile başlattık ve sonuçları çok güzel oldu. İzleyiciler programıo sevdi, biz de onları seviyoruz. Şimdi de Meksika televizyonu için bir turnuvamız oldu. Tekrar hoşgeldiniz. 

Hatırlarsanız siz, 3-4 hafta önce benim takımım kaybetti. Ben yarı Meksikalıyım. Çok güzel bir iletişimimiz var prodüksyon ekibi ile. Ekibim çok güzlü ve başarılı. Dünyanın en iyi Exatlon sunucusu da Rosique Bey. Yine de işin içinde oyun olduğu zaman ben farklı bir moda bürünüyorum. 

ACUN ILICALI: HEPSİ GERÇEKTEN BİRER CANAVAR

Ben yarı meksikalıyım ama bugün kendi takımımı desteklemek zorundayım çünkü bu takımı ben buraya getirdim. Hepsi gerçekten birer canavar. Biliyiorum ki sizin takımı yarısı oynamayacak yarısı oynayacak. 

MEKSİKA ŞAMPİYON OLURSA 2 GÜNLÜK TATİL

Eğer bu takım turnuvanın sonunda kazanırsa yani şampiyon olurlarsa ki bugün daha ilk oyun, belki sizler finale kalabilirsiniz. Eğer finalde yarışır ve bu takımı yenerseniz Dominik Cumhuriyeti çevresinde bir ülkeye hepinizi 2 günlük bir tatile götüreceğim.