Yayınlanma Tarihi: 17.11.2019 | Değiştirme Tarihi: 17.11.2019

Exatlon Cup 2 Türkiye Meksika mücadelesi finalinde konuşan Acun Ilıcalı sürprizi açıkladı

Exatlon Cup 2 finalinde Meksika ile karşılaşan Türkiye, ilk turnuvanın rövanşında bu kez rakibine şans tanımadı ve 2 aşamalı finalin 2'sini de kazanarak Exatlon Cup 2'de şampiyon oldu. Acun Ilıcalı, ödül seremonosi öncesi iki takımı da tebrik etti ve dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Meksikalı yarışmacıları centinmenliği ve sportmenliği için kutlayan Acun Ilıcalı, parkurda 2 büyük rakip görmek istediklerini ve bunu da başardıklarını ifade etti. 

Sporun kendisi için bağlayıcı bir şey olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, eğer bugün spor olmasaydı tanışmalarının da mümkün olmayacağını kaydetti.

Meksikalı sunucuya, rövanş için çok güçlü bir ekip getireceği sözünü verdiğini ve o ekibi de getirdiğini söyleyen Acun Ilıcalı, kazananın sadece Türkiye değil iki takımın da olduğunu sözlerine ekledi. 

MEKSİKALI SUNUCU RÖVANŞ İSTEDİ ACUN ILICALI 'TAMAM' DEDİ

Exatlon'un başarılı sunucusu Rosique, final sonrası düşüncelerini dile getirirken, ilk kupayı Meksika'nın ikinci kupayı da Türkiye'nin kazandığını belirterek 3. bir rövanş istediklerini ifade etti. Meksikalı sunucunun bu isteğini geri çevirmeyen Acun Ilıcalı, 'Böylesi güzel bir şovda, birisi oyun istediğinde evet demekten başak seçenek yoktur. Tabii ki zevkle 'evet' diyorum' ifadeleriyle karşılık verdi.

Tekrardan iyi bir ekiple geleceklerini söyleyen Acun Ilıcalı, bu kez kazanan ekibe çok güzel bir de ödül verileceği müjdesini paylaştı.