Yayınlanma Tarihi: 11.11.2019 | Değiştirme Tarihi: 13.11.2019

Exatlon Cup 1'e damga vurmuştu! Seda Ocak Exatlon Cup 2'de rakibine şans tanımadı

Bir önceki turnuvanın başarılı isimlerinden Seda, Dominik Cumhuriyeti'nden Maria ile karşı karşıya geldi. Seda, hızını kullanarak rakibinden epey önde geldiği atışlara da iyi başlayarak takımımızın ilk sayısını kazandırmayı bildi. EXATLON NEDİR?

Exatlon fiziksel güçleri son derece kuvvetli olan sporcu yarışmacılardan oluşan iki takımın spor ve reality mücadelesini konu alan bir yarışma formatıdır. Exatlon yarışmacıları olimpiyat sporcuları, futbolcular ya da spor yeteneği güçlü olan ünlülerden seçiliyor.

EXATLON CUP TÜRK TAKIMINDA KİMLER VAR?

Türk takımının kadrosunda Bora Edin, Adem Kılıççı, Seda Ocak, Hakan Hatipoğlu, Birsen Bekgöz, Sema Aydemir, Mustafa Kemal Kurt ve Damla Can yer alıyor.

SEDA OCAK KİMDİR? SEDA OCAK KAÇ YAŞINDA? SEDA OCAK NERELİ?

Bursa Kız Lisesi’nden mezun olan Seda Ocak, sırasıyla anaokulu öğretmenliği ve spor yönetimini bitirdi. Rumeli Üniversitesi'nde S.K.S. daire başkanlığında spor danışmanlığı yapmakta olan Seda, evli ve 2 çocuk annesi. Spor hayatına 10 yaşında atlet olarak 100 metre engelli olarak başladı. Milli takımda Balkan Şampiyonu olduktan sonra sporu bıraktı.