Yayınlanma Tarihi: 11.11.2019 | Değiştirme Tarihi: 13.11.2019

Türkiye Dominik mücadelesinde sayı gitti geldi, Hakan Hatipoğlu son sembolü böyle devirdi

Exatlon Cup Türkiye Dominik Cumhuriyeti mücadelesinde Hakan Hatipoğlu, Dominikli Bernald ile karşılaştı. Atışlara kadar kafa kafaya giden oyunda Hakan Hatipoğlu, burada yeteneğini konuşturdu ve sayıyı Türkiye'ye kazandırdı.HAKAN HATİPOĞLU KİMDİR?

28 Kasım 1980 Burgazada Istanbul doğumlu, Milli sporcu, oyuncu ve sunucudur. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitimini almıştır. 2011 yılında yarışmada tanıştığı Gizem Hatipoğlu (Akın) ile evlenmiştir. 2010 yılında Survivor Kızlar - Erkekler'de, 2015'te ise Survivor All Star'da yarıştı. Adada 17 hafta 124 gün kaldıktan sonra yarışmada 6. olmuştur.

EXATLON NEDİR?

Exatlon fiziksel güçleri son derece kuvvetli olan sporcu yarışmacılardan oluşan iki takımın spor ve reality mücadelesini konu alan bir yarışma formatıdır. Exathlon yarışmacıları olimpiyat sporcuları, futbolcular ya da spor yeteneği güçlü olan ünlülerden seçiliyor.

EXATLON CUP TÜRK TAKIMINDA KİMLER VAR?

Türk takımının kadrosunda Bora Edin, Adem Kılıççı, Seda Ocak, Hakan Hatipoğlu, Birsen Bekgöz, Sema Aydemir, Mustafa Kemal Kurt ve Damla Can yer alıyor.