Orkun Işıtmak'ın sunuculuğunu üstlendiği Exatlon Challenge çekimleri Dominik'te başladı

Orkun Işıtmak'ın sunuculuğunu üstlendiği Exatlon Challenge'ın çekimleri son sürat devam ediyor. Işıtmak, Youtube hesabından diğer yarışmacıların yer aldığı bir videoyu, 'Dominik'te 1 gün' başlığıyla paylaştı. 

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2019 10:06
Değiştirme Tarihi: 03.12.2019 00:18

Yarışmacıların İstanbul'dan başlayan ve Dominik'te sonlanan yolculukları ve 1 günlerini konu alan video kısa sürede 500 binden fazla izlendi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

16 yarışmacının 2 takım halinde yarışacağı Exatlon Challenge'da tüm isimler aynı evde kalıyor ve zorlu parkurda mücadele veriyor.

ORKUN IŞITMAK SUNUYOR, OĞUZHAN UĞUR YORUMLUYOR

Exatlon Challenge'da sunuculuğu Orkun Işıtmak üstlenecek ve Oğuzhan Uğur kendine has üslubuyla ve yorumlarıyla yarışmaya çok farklı bir hava katacak.

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Exatlon Challenge yarışmacıları kim?

Geçtiğimiz günlerde belli olan Exatlon Challenge yarışmacıları ise sosyal medya platformlarında bir hayli ünlü. Kendi alanlarında farklı içerikleri takipçileriyle buluşturan bu isimler, Exatlon Challenge'da unutulmaz bir deneyim yaşayacak. İşte o isimler: Hayrettin, Doğan Kabak, Uras Benlioğlu, Furkan Yaman, Buğra Kazancı, Furkan "Ağırsağlam" Kaya, Aleyna Şen, Öykü Berkan, Barış Erdoğan, Gözde "Miafitz" Demiral, Burçe Yağmur Karabal, Buse Plan, Dilan Ay, Dilara Aydın, Elanur Pat, Hakan "Mendebur Lemur" 

Haber ile ilgili metin girin!.