Emre Mor konuştu! "Aptalca..."

Yayınlanma Tarihi: 22.06.2016 11:03 | Değiştirme Tarihi: 22.06.2016 12:37

Türk futbolunun yeni umudu Emre Mor, Çek Cumhuriyeti'ni 2-0 mağlup ettiğimiz maçın ardından açıklamalarda bulundu.

A Milli Futbol Takımımız'ın genç yıldızı Emre Mor, Çek Cumhuriyeti'ni 2-0 mağlup ederek son 16 yolunda büyük bir adım attığımız D Grubu son maçının ardından açıklamalarda bulundu.

İşte genç yıldızımız Emre Mor'un maç sonu sözleri...

"Oynadığım futboldan keyif alıyorum. Çok mutluyum. Bir sonraki turda kimle oynayacağımızı bilmiyoruz. Eğer bugün oynadığımız gibi oynarsak herkesi yenebiliriz.

Bugün sahaya çıkmadan önce hocamız Fatih Terim benden sürekli dripling yapmamı istedi. Eğer topu kaybedecek bile olsam devam etmemi söyledi. Herkes rahat olmamı ve kendim gibi olmamı öğütledi. Çok mutluyum."

"Takım arkadaşlarımın beni sevmediği haberleri aptalca"

"Takım arkadaşlarımın beni sevmediğine dair çıkan haberlerin hepsi aptalca. Hepsi bana küçük kardeşleri gibi davranıyorlar.

Luka Modric ile selfie konusuna gelecek olursak, bence bunda bir problem yok. Ben şu ana kadar hiç bu seviyede olmadım, 18 yaşındayım. Dünyanın en iyi oyuncularından biriyle selfie çekmek istedim."

"Taraftarlarımız beni gaza getiriyor"

"Taraftarlarımız inanılmazdı. Beni sürekli gaza getiriyorlar. Ancak, acilen Türkçe öğrenmem gerekiyor. Şimdilik sadece bazı kelimeleri anlayabiliyorum"