Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Herkesin olmak istediği yer  Mahall Bomonti İzmir

Herkesin olmak istediği yer Mahall Bomonti İzmir

İzmir’de uluslararası standartlarda yepyeni bir yaşam, iş, kültür, sanat ve eğlence merkezi yükseliyor:

03.06.2016 16:52

Mahall Bomonti İzmir… Konforlu rezidanslar, uluslararası standartlarda ofis katları, alışveriş sokağı, şık restoran ve kafelerden oluşacak proje, özgün konseptiyle İzmir’de birçok ilki bir arada sunacak. Mahall Bomonti İzmir, kentin, yaşam kalitesi, tasarım anlayışı, inşaat teknolojisi ve güvenlik seviyesi en yüksek projesi olarak tasarlandı. Yarım asra yaklaşan köklü tecrübesini İzmir’e taşıyan Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, “İzmir’le özel bir bağımız var. Yıllardır altyapı, enerji ve sağlık sektörlerinde bu kent için büyük projeler gerçekleştirdik. Yeni projemizle bu güçlü bağı taçlandırıyoruz” dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Tarihi, doğal güzellikleri, körfezi, sanayisi ve insanıyla Türkiye’nin en güzel şehirlerinden İzmir yeni cazibe merkezine kavuşuyor: Mahall Bomonti İzmir… Yıllardır İzmir’e altyapı, enerji ve sağlık alanlarında hizmet veren Türkerler Holding, şimdi herkesin olmak istediği yaşam, iş ve alışveriş mekânları sunmak için harekete geçti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Mahall Bomonti İzmir; Konak, Alsancak ve Karşıyaka’nın ortasında Körfez’in tüm ihtişamını evinize ve ofisinize taşıyacak yaşam, iş, kültür, sanat ve eğlence merkezi olacak. Alsancak Meydanı, eski Alsancak Stadı ve Alsancak Limanı üçgeninin merkezinde yükselecek Mahall Bomonti İzmir, uluslararası standartlarda konforlu rezidansları, ofis katları, alışveriş sokağı, şık restoranları ve kafeleriyle kentteki iş dünyası ve sosyal yaşamın atmosferini değiştirecek. Mahall Bomonti İzmir; bir tarafta restore edilerek projeye entegre edilen yapılarla tarihin tadını, bir tarafta son teknolojiden yararlanılarak geliştirilen tasarımı ile modern yaşamın konforunu sunacak. Mahall Bomonti İzmir tarihle içi içe mağazaları, kafeleri, restoranları ve müzesiyle, sakinlerini başka bir yere ihtiyaç duymadan keyifli bir yaşama bağlayacak.

Biri 58 katlı, 9’u tarihi toplam 12 bloktan oluşan projede 466 konut, 590 ofis, 90 ticari birim bulunuyor. Proje 1+0 ‘dan 3+1’e kadar geniş alternatifler sunacak. 1+0 daireler ful mobilyalı ve otel konseptinde teslim edilecek.

Haber ile ilgili metin girin!.

İnşaat devi Türkerler yatırımı

Yarım asra yaklaşan Türkerler tecrübesi, Mahall Bomonti İzmir’in tüm detaylarında kendini gösteriyor. Kökleri 1970’li yılların başına dayanan, inşaat, enerji, doğalgaz, altyapı, imalat alanlarında uluslararası standartlarda yatırımlar yapan Türkerler, dünyanın en büyük entegre hastane kampüsü olan Ankara Etlik Sağlık Kampüsü başta olmak üzere Türkiye’nin önemli projelerinin altına imzasını atıyor. Türkerler, Türkiye’nin her bölgesinde 1993 yılından günümüze dek, toplam 5 milyon metrekare inşaat hacmine ulaştı ve sektöre öncülük eden firmalar arasında yerini aldı.

Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, “İzmir’le özel bir bağımız var. Yıllardır altyapı, enerji ve sağlık sektörlerinde bu kent için büyük projeler gerçekleştirdik. Yeni projemizle bu güçlü bağı taçlandırıyoruz” dedi. Türker şöyle devam etti: “Mahall Bomonti İzmir için çok özendik. Sektörlerinin en iyisi, dünya çapında ödül sahibi lider mimarlık ve mühendislik ofisleriyle çalıştık. Sonuçta ortaya çok özel bir proje çıktı. Mahall Bomonti İzmir Ege’nin bu güzel şehrini daha üst bir seviyeye taşıyacak. İzmirliler de bunu hemen hissetti.

Proje henüz tanıtımı yapılmadan hızla duyuldu ve yoğun talep almaya başladık. Türkerler Holding, bugüne kadar tüm Türkiye’de dev projeler gerçekleştirdi, gerçekleştiriyor. Türkerler, çok daha büyük projeler geliştirerek uluslararası arenada çok daha etkin bir oyuncu olacaktır.”

Projede dünyaca ünlü imzalar var

Mahall Bomonti İzmir projesi çok güçlü mimarlık ve mühendislik ofisleri tarafından hayata geçiriliyor. Proje, uzun yıllardır, üniversite, hastane, ofis binası, konut ve endüstriyel yapılar olmak üzere çok sayıda büyük projeye imza atan Semiha Güneş- Epig Mimarlık tarafından tasarlandı. Servotel’in gayrimenkul geliştirme danışmanlığının yanı sıra pazarlama ve satış faaliyetlerini de üstlendiği projenin cephe ve peyzaj danışmanlığını 15 RIBA ödüllü dünya lideri mimarlık ofisi JohnMcAslan+Partners gerçekleştirdi.

Kalitesi, tasarımı, güvenliği ve teknolojisi en yüksek proje Mahall Bomonti İzmir, kenti için birçok ilki beraberinde getirecek. Mahall Bomonti İzmir, kentin yaşam kalitesi, tasarım anlayışı güvenlik seviyesi, inşaat teknolojisi en yükseķ binası olacak. Mahall Bomonti İzmir’de konforlu bir yaşam için her şey özel olarak tasarlandı. Açık ve kapalı havuz, spa, fitness merkezi ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılarıyla Mahall Bomonti İzmir, çalışanlar, yaşayanlar, her yaştan sakinleri için farklı sosyal seçenekleri bir arada barındırıyor.

LEED Platin Sertifikası’na aday

Araç şarj üniteleri, bisiklet park alanları, güneş panelleri ve yeşil çatı uygulaması gibi çevre için etkileri büyük detaylarıyla, yalnızca en çevreci projelere verilen LEED Platin Sertifikası’na ise aday. Mahall Bomonti İzmir’de temiz hava soluyabileceğiniz, yeşiliyle enerjik, sarısıyla mutlu hissedeceğiniz birçok farklı ağaç türü sizi bekliyor.

9 tarihi bina restore ediliyor

1912’de Bomonti Tesisleri’nin inşa edildiği alandaki tüm tarihi binalar korunarak restore ediliyor. 9 tarihi bina kültür, sanat ve alışveriş merkezi olarak İzmirlilere hizmet verecek.

Yolların kesiştiği noktada

Mahall Bomonti İzmir, kentin kalbinde tüm yolların kesiştiği çok özel konumuyla yaşamı çok kolaylaştıracak. Mahall Bomonti İzmir, Alsancak ve Kordon’a bir adım uzakta. Konak ve Karşıyaka’ya birkaç dakikada ulaşım imkanı sağlıyor. Metro istasyonu sadece 400 metre. En uzağı 8 kilometre tam 4 üniversite ve 5 büyük hastanenin tam merkezinde. Öte yandan Urla 20, Çeşme 35, Manisa 25, Aydın 40 dakika uzaklıkta.

SAYILARLA MAHALL İZMİR BOMONTİ :
Arazi : 44 bin 966 metrekare

Toplam satılabilir alan : 182 bin 189 metrekare

Blok sayısı : 12 (3 yeni+9 tarihi)

A Blok : 4 bodrum ve zemin +17 katlı yatay ve +58 katlı dikey blok

Konut tavan yüksekliği : 3.50 metre brüt, 3.30 metre net

Teslim tarihi : Haziran 2019

Türkerler Holding  
Türkerler, taahhüt, gayrimenkul geliştirme, yenilebilir enerji, doğal gaz dağıtım ve ticareti, kamu özel ortaklığı projeleri ve tekstil sektörlerinde faaliyet gösteren baraj, tünel, otoyol, metro, hastane inşaatlarında kazandığı deneyimi kaliteli konut ve ofis inşaatlarına aktaran, 13 bin 500 çalışanı bulunan, Türkiye’nin önde gelen gruplarındandır. Türkerler, Türkiye’nin her bölgesinde 1993 yılından günümüze dek, toplam 5 milyon metrekare inşaat hacmine ulaştı ve sektöre öncülük eden firmalar arasında yerini aldı.

Yorumlar | 0
üye profil