World War Z yakında Tokyo’da!

Filmiyle 500 milyon doların üstünde bir gişe yapan, kendi türünde en çok beğenilenlerden olan WWZ’nin oyunu da bu alanda ilerlemeye devam ediyor. Son çıkacak olan güncelleme ile Tokyo haritasının da oyuna ekleneceğini duyuran yapımcı firma ayrıca yapılacak büyük değişiklerden de biraz bahsetti.

Yayınlanma Tarihi: 14.05.2019 15:49
Değiştirme Tarihi: 14.05.2019 15:49
World War Z yakında Tokyo’da!

World War Z hepimizin bildiği gibi başrollerinde Brad Pitt’in oynadığı, izlerken tırnaklarımızı yediğimiz bir zombi filmiydi. Tüm Dünya çapında o kadar çok beğenildi ki hem ikinci bir film istendi hem de bir oyun olarak piyasaya çıktı. Oyun aslında Co-op tarzında ve dört kişilik oynanan bir oyun. Amacınız Haritayı temizleyerek görevleri bitirmek. Oyunun içine eklenen gelişme mekaniği sayesinde her geçen gün hayatta kalma becerisi daha yüksek bir Survival oluyorsunuz. Arkadaşlarınız ile alıp oynayabileceğiniz bu oyunda bir adım bile geride kalmak başınıza çok büyük sorunlar açabilir.

Peki WWZ severler oyun hakkında neler diyorlar? Aslında çok çok büyük bir kısım gayet memnun, atmosferin ve hayatta kalma mücadelesinin tek kişi yerine dört kişi olması herkesi mutlu etmiş. Ayrıca daha 1 ay bile geçmemişken gelen yeni harita ve modları yapımcıların hala çok sıkı çalıştığını kanıtlıyor. Kendini yenileyen ve can sıkıcı oyunlardan olmayacağını kanıtlayan WWZ, belki de yakında yeni bir film ile tekrar karşımıza çıkabilir.

Epic Store’da satışa sunulan oyunun fiyatı 119.00 tl gibi gayet uygun bir fiyattan satışa sunulmuştur. Genel olarak yabancılarla da oynayabileceğiniz oyunu şahsi tavsiyem olarak en yakın arkadaşlarınızla oynamanız. Çok önden koşmayın, çok geride kalmayın ve içinizdeki hayatta kalma yeteneğini her zaman kullanın. İyi oyunlar!

Kaynak: Flank Esports