VFŞL'nin fikstürü belli oldu

VFŞL'nin fikstürü belli oldu
Yayınlanma Tarihi: 04.06.2019 16:59 | Değiştirme Tarihi: 04.06.2019 16:59

Geçtiğimiz Kış Sezonu hem espor sahnesinin açılması hem de yapılan transferlerle güzel bir mevsim geçirmiştik. Şimdi sıra Yaz Sezonu'nda! Yine 10 takımın şampiyonluk için yarışa başlayacağı sezon bu Cumartesi günü başlıyor. Fixtürü inceleyelim;

FB-SUPYine bir sezon son finalistlerin mücadelesiyle başlıyor. 1907 Fenerbahçe'nin yaptığı 2 transferi ilk defa izleyeceğiz. Super Massive tarafında ise kadroda bir değişiklik yapılmadı.

BJK-BURİki takımda neredeyse baştan kuruldu ve yeni sezona hazır. Bursaspor Espor bu sezona çok iddialı başladı fakat HolyPhoneix önderliğinde Beşiktaş Esports zirveye oynamak istiyor.

DP-GALGalaktikos yine rüya gib bir takım kurdu diyebiliriz. Geçen sene yaşanan olumsuzlukları unutup yeni bir sayfa açan takım bu sene neler yapcak göreceğiz. Dark Passage ise daha mütavazı ama tehlikeli kadrosuyla rakilerine pençe geçirebilecek mi?

GS-IWCGalatasaray yaptığı üç transferle artık finale bizi de yazın dediler. Karşılarında ise çok genç oyunculardan kurulan ama bir o kadar da başarılı bir Istanbul Wild Cats çıkacak. Bu maç günün en iyi maçlarına aday diyebiliriz.

AUR-RYRoyal Youth orta koridora ve destek rolüne aldığı iki oyuncu ile bu sene kupaya uzanmak istiyor. Cyeol ve Tolerant'ın ilk defa takımla maça çıkacağı müsabakada Doğuş Üni Aurora ise yeni transferlerini sergileyecek. 

Kaynak: Flank Esports