VFŞL “Mevsim Ödülleri” sahipleri buldu!

VFŞL lig aşaması geçtiğimiz hafta son buldu.

Yayınlanma Tarihi: 10.08.2019 14:51
Değiştirme Tarihi: 10.08.2019 14:51
VFŞL “Mevsim Ödülleri” sahipleri buldu!

VFŞL lig aşaması geçtiğimiz hafta son buldu. Haftaya çeyrek finaller, ondan sonra ki hafta da yarı finaller oynanacak. Dokuz hafta süren lig aşamasının en değerli oyuncuları ise espor severler tarafından seçildi. İşte ödül alan esporcular;

Mevsimin Çaylağı;
Bursaspor Esports’da muhteşem bir mevsim geçiren Alive, yılın en iyi çaylağı ödülünü aldı. Japone ile güzel bir mevsim geçirseler de istedikleri gibi ligi üst sıralarda bitiremediler. Fakat Alive aldığı ödülü fazlasıyla haketti.

En Çok Gelişen Oyuncu;
Neredeyse herkes tarafından bu ödülün sahibi Starscreen’di diyebiliriz. Bu mevsim üst koridorda harikalar yarattı. Onlarda ligde istediklerini yapamadılar ama Akademi Ligi’nde şampiyonluğa yürüyorlar.

Taraftar Özel Ödülü;
1907 Fenerbahçe formasıyla oynayan BOLULU, tüm taraftarların en sevdiği oyuncu diyebiliriz. Hem açıklamaları hem de oyunuyla herkesten beğeni toplayan oyuncu bu ödüle layık olduğunu kanıtladı.

En İyi Koç;
Royal Youth’un muhteşem bir sezon geçirmesinde ki en önemli faktörlerden olan Enatron bu ödülün sahibi oldu.

En İyi Üst Koridor;
Geçtiğimiz mevsim en çok gelişim gösteren oyuncu seçilen Ragner, bu mevsim de en iyi üst koridor ödülünün sahibi oldu. Her geçen gün kendini daha da geliştiren Ragner, sezon boyunca Galatasaray Esports’da muhteşem bir performans sergiledi.

En iyi Orta Koridor;
Bu sezon ligimizde ilk defa oynayan Koreli oyuncu Cyeol, neredeyse her maçta farkını ortaya koydu ve bu ödülü hak etti diyebiliriz.

En İyi Alt Koridor;
Ödülün sahibi Pilot oldu. En iyi KDA oranına sahip oyuncu, her maç gösterdiği iyi performansıyla ödülünü hak etti diyebiliriz.

En İyi Destek;
Şampiyon havuzu ve yetenekleriyle oyuna yön veren oyunculardan Tolerat, bu ödülün sahibi oldu. Güzel bir sezon geçiren oyuncu, bu mevsim kendini çok geliştirdi.
En İyi Ormancı ve En Değerli Oyuncu;
Bu sezonun en iyi oyuncu tartışmasız Closer diyebiliriz. Her mevsim kendini daha da çok geliştiren oyuncu, iki ödülün sahibi oldu. 
 

Kaynak: Flank Esports