URF geri dönüyor!

4 yıl aradan sonra URF bugün geri dönüyor. Ultra Rapi Fire modu adıyla olarak hayatımıza giren URF, çıktığı ilk günden beri oyuncular tarafından en çok sevilen etkinlik diyebiliriz. 

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2019 15:14
Değiştirme Tarihi: 28.10.2019 15:14
URF geri dönüyor!

Hatta çok büyük bir kitle URF modunun sürekli hale gelmesi için kampanyalar başlattı fakat Riot Games bu konuda çok taviz vermedi. Yine eski günlerdeki gibi belirli bir süre aktif olacak URF modu bugün açıldı.

URF modunda yeteneklerin bekleme süreleri %80 daha kısa ve yetenek kullanımı herhangi bir mana harcamıyor. Durum böyle olunca saniyeler içinde üzerinize gelen onlarda yeteneğe karşılık vermeniz gerekiyor. Daha önceden URF modu olarak sunulan bu hızlı oyun, son dört yılda RURF olarak aktif oluyor. RURF ise Random URF yani şampiyonunuzu siz seçemiyorsunuz. Fakat bugün gelen mod URF olacak ve hasret sona erecek.

Uzun süre URF oynayan oyuncular dereceli maçlara girdiği zaman adeta zaman yavaşlıyormuş gibi hissettiklerini belirttiler. Art arda oynanan URF oyunları ise bazı kullanıcılarda yorgunluğa yol açtığı belirtildi. Her ne olursa olsun tüm LoL severlerin göz bebeği olan URF belirli bir süreliğine de olsa oynanabilir durumda!
 

Kaynak: Flank Esports

İlgili Sayfalar: ESpor