Tom Clancy’s - Breakpoint Kapalı Betaya Bugün Çıkıyor

Tom Clancy’s - Breakpoint Kapalı Betaya Bugün Çıkıyor
Yayınlanma Tarihi: 26.07.2019 16:17 | Değiştirme Tarihi: 26.07.2019 16:17

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint’in Pc sürümü bugün kapalı betaya çıkıyor. Sadece 3 gün süredek olan bu kapalı betaya davetiye için başvurduysanız mail adresinizi kontrol etmenizde fayda var.

Maalesef bizim bu koda erişimimiz olmadı ama kodu alanlara, arkadaşlarıyla da oynayabilmeleri için üç adet fazla kod verildi. Oyun Pc sürümünde ilk defa kapalı betaya çıkacak, kullanıcılar ve yapımcı şirket çok heyecanlı. Yıllar süren Tom Clancy’s serisinin son ürünü bu oyun co-op bir şeklide dört kişiye kadar desteklemekte.

Amacınız silikon vadisinde bir dev haline gelmiş Skell teknolojiyle mücadele etmek. Tabi ki bütün bu kargaşa Aurora’da meydana gelecek. Mimari olarak gelişmiş bir evrende, hiç gelişememiş yaratıklarla karşı karşıya kaldığımız ironik durumlar. Başlangıçta 4 farklı sınıfın yer aldığı Ghost Recon Breakpoint’de farklı sınıflara da yer verilmiş. Karakterinizi özelleştirebileceğiniz oyun için birçok güncelleme geleceği de belirtilmiş. Ufak güncellemeler dışında 4 ayda bir genişleme paketlerinin geleceği de yapılan açıklamalar arasında bulunuyor

Oyunun çıkış tarihi 4 Ekim olarak belirlenmişti. Başrolde  42 yaşında ve Punisher – The Walking Dead’den tanıdığımız ünlü aktör Jon Bernthal var. Ayrıca oyun Google Stadia için de çıkacak ve tarih olarak Kasım 2019 belirlendi. Bakalım 4 farklı platformda oynanacak ve Stadia içinde geliştirilen oyun istenileni karşılayabilecek mi? 

Kaynak: Flank Esports