Temmuz’da çıkacak etkileyici oyunlar

Temmuz’da çıkacak etkileyici oyunlar
Yayınlanma Tarihi: 02.07.2019 12:24 | Değiştirme Tarihi: 02.07.2019 12:24

Yazın gelmesiyle beraber bilgisayar önünde geçirilen vakitte doğal olarak arttı.

Oynayacak oyun bulma konusunda sıkıntılarda başlamışken Temmuz ayında çıkacak oyunlara göz atmakta fayda var. Genelde AAA oyunlar üzerine yoğunlaşma olsa da, bu aşağıdaki oyunlarda bu aya damga vuracak cinsten.

Dragon Quest Builders 2

Omega Forca ve Square-Enix tarafından geliştirilen oyun, sandbox oyun üzerine odaklandı. Minecraft görüntüleri ve açık dünyasıyla kendine has bir türü olan oyun, aksiyon ve macera türünde gayet başarılı.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Uzun bir aradan sonra, Team Ninja ve Nintendo, Marvel Ultimate Alliance serisini Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order ile geri getiriyor. Marvel Sinematik Evreninden esinlenerek, Galaksinin Muhafızları, Yenilmezler, Örümcek-adam, Avengers, Marvel karakterlerin hepsi görünecek.Özellikle hem Thanos hem de The Black Order'ı içeren orijinal hikayesini deneyimlemeyi dört gözle bekliyoruz.Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, 19 Temmuz'da Nintendo Switch için ortaya çıkacak.

Wolfenstein: Youngblood

MachineGames, Arkane Studios ve Bethesda Softworks, Wolfenstein: Youngblood'un piyasaya sürülmesiyle sizi geçmişe götürecek. 1980'lerde, oyuncular Paris'teki babaları B.J. Blazkowicz'i ararken Jessica ve Sophia Blazkowicz’in kontrolünü ele geçirecekler. Oyuncular, doğrusal olmayan bir sıra ile görevleri üstlenebilecek ve yeni yetenekler ve donanımlar ilerledikçe kilidi açabilecekler. Bunu co-op olarak oynamayı dört gözle bekliyoruz. Wolfenstein: Youngblood 26 Temmuz'da PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için çıkacak.

Final Fantasy XIV: Shadowbringers

Final Fantasy XIV: Shadowbringer 2 Temmuz'da PlayStation 4 ve PC için çıkacak.

Fire Emblem: Three Houses

Yangın Amblemi serisinde, Akıllı Sistemler ve Koei Tecmo Oyunlarında altıncı girişinde, RPG serisini, Ateş Amblemli Nintendo Switch'e: Üç Ev'e ilerliyor. Fódlan kıtasında yer alan, şimdi barış içinde olan olan üç rakip ülke tarafından doldurulur. Oyuncular, onlarla görebilecekleri gizemli bir kız olan Sothis'i görmeye göre Bylet'in hikayelerini izliyorler.

Dünyayı dalmayı ve hikayenin bizi götürdüğünü görmek için sabırsızlanıyoruz.

Kaynak: Flank Esports