Taktik Savaşlarının ilk resmi turnuvası açıklandı!

Taktik Savaşlarının ilk resmi turnuvası açıklandı!
Yayınlanma Tarihi: 09.07.2019 15:24 | Değiştirme Tarihi: 09.07.2019 15:24

Erken erişimde olmasına rağmen her geçen gün katlanarak artan Taktik Savaşları, ilk resmi turnuvasını Twitch.tv ile birlikte haftaya düzenliyor.

125.000$ değerinde ödül havuzu bulunan turnuvaya 64 adet yayıncı davet edildi. Ülkemizden de üç yayıncı bu turnuvaya katılacak. İlk TKT turnuvasında bizleri neler bekliyor?

Dünyanın dört bir yanından gelecek olan yayıncılar, 2 gün boyunca 5’er oyun oynayarak 125bin dolarlık ödül havuzundan ödülünü alabilmek için kıyasıya rekabet edecek. Amerika sunucusu üzerinden oynanacak turnuvaya Türkiye’den Wtcn, Utheneras ve Thaldrin katılacak. İlk günü önde kapatan isimler ikinci gün finallerde karşı karşıya gelecekler. 8 kişinin aynı anda yarıştığı turnuvada, sıralamalara göre puanlar toplayacak ve en yüksek puanı alan oyuncular ertesi gün yarışmaya devam edecekler.

Yarışmaya katılacak dünyaca ünlü yayıncılardan öne çıkanları;boxboxDisguisedToastDogdogDyrusForsenGiantwaffleGosuimaqtpieJoshOGKrippLIRIKSavjzScarraThaldrinTrick2gTSM_TheOddOneUthenerawtcNYassuo 

Kaynak: Flank Esports