Taktik Savaşları çok beğenildi

Dün gece PBE’de aktif olan mod herkes tarafından çok beğenildi. LoL’ın gizli kapılar ardında aslında uzun bir süredir çalıştığı oyun modu Taktik Savaşları dün ilk kez kullanıcılara Beta sürümüyle sunuldu. PBE oyuncu kapasitesi çok fazla olmadığı için herkes oyuna giremedi fakat oyuna girenlerin geri

Yayınlanma Tarihi: 19.06.2019 14:42
Değiştirme Tarihi: 19.06.2019 14:42
Taktik Savaşları çok beğenildi

Auto Chess’in büyük başarısının ardından Dota ve LoL aslında gizli bir şekilde kendi modları üzerinde çalışmaya başlamış. Tüm dünyadan ünlü yayıncıları ve ülkemizden de “Uthenera, Wtcn ve Stratera”’yı California’da ki ofislerine çağırarak oyunu tanıtan Riot Games, dün ilk sınavını başarıyla atlattı. Sıra bekleme ve oyundan düşme dışında teknik problemler olsa da, oyun içinde çok fazla sorun yaşanmadı ve gerek izleyen gerek oynayan herkes oyunu beğendi. LoL şampiyonlarının ve itemlerinin kullanıldığı oyunda ayrıca item birleştirme de mevcut. Auto Chess’i göz önüne alarak yaptıkları ufak değişiklikler oyuna adeta hava katmış. 

Şu an oyun sadece PBE’de aktif, PBE hesabı açabilmek için ise normal oyunda “Seviye 3 Taktir” nişanına sahip olmanız gerekiyor. Ardından tek yapmanız gerek PBE’yi yükleyip yeni bir hesap açmak. Daha sonra 1 saat gibi bir sıranın ardından oyuna girebiliyorsunuz. Rehber teşkil etmesi açısından Uthenera, Wtcn ve Stratera’nın YouTube kanallarındaki videoları izleyebilirsiniz.

Kaynak: Flank Esports