Steam indiriminde mutlaka almanız gereken oyunlar!

Steam indiriminde mutlaka almanız gereken oyunlar!
Yayınlanma Tarihi: 10.04.2019 16:49 | Değiştirme Tarihi: 10.04.2019 16:49

Steam ara dönem indiriminde cömert davrandı

Mevsim öncelerinde ve özel günlerde Steam’in, %70-%80 lere varan indirimlerine alışığız. Ama bazı dönemlerde oyunlar çok daha fazla indirime girebiliyor. Bu hafta neredeyse her Steam kütüphanesinde bulunması gereken üç oyun indirime girdi. Kredi kartınızda biraz yer açsanız iyi olur.

Borderlands 2: the Handsome Collection   480TL > 30TL
Borderlands efsanesinden tam 5 yıl sonra çıkan serinin ikinci oyunu ödüllere ve övgülere doyamadı. Bu sefer ise madenleri eline geçirmiş “Yakışıklı Jack” ve onun içinde robotlardan insanlardan ve yaratıklardan oluşan ordusuna karşı koymaya çalışıyoruz. Biz mi kimiz? Biz bu oyunda Vault Hunter adı altında toplanan ve Jack’i durdurma yeteneği olan 4 kişilik bir orduyuz. Baştan sona hikâye tadında bu mükemmel oyun tüm ek paketleriyle beraber bu fiyata kesinlikle kaçmaz.

Witcher 3: Wild Hunt      75TL > 22TL
Eğer Witcher 3’ü anlatmak için bir inceleme yazısı yazmaya başlasaydık muhtemelen bu orta okuldaki Dil Bilgisi Kitabı’mız kadar kalın olurdu. Yılın oyunu seçildi ve tüm oyuncular tarafından yüzlerce saat oynandı. Yan görevler ana konusu ve oynanış açısından rakiplerine neredeyse 2 kat fark attı. Ayrıca craft menüsü adeta kendi içinde bir rehber niteliğinde olan oyun, 22 TL gibi bir fiyata düşmüşken kesinlikle kütüphaneye eklenmeli.

Dead by Daylight     30TL > 15TL
Son zamanların en iyi co-op korku ve bulmaca türü oyunu diyebiliriz. Harita içerisinde bir adet katil ve bölgeden kaçmaya çalışan kurbanlar olarak oyun başlıyor. Tabi ki herkes gerçek oyuncu olduğu için organize çalışmak çok önemli. Kafanızın gövdenizden ayrılmaması için her an dikkatli olmanız gerekmekte. Ayrıca bazen vereceğiniz kritik kararlar oradan tek kaçmanıza yol açabilir ya da arkadaşımı da kurtarayım derken gövdenize giren bir kütükle. Sonuç ne olursa olsun yarı fiyatını inmiş bu oyunu almanızı öneririm. Hatta 2-3 adet alıp yakın arkadaşlarınıza bile yollayabilirsiniz.

Kaynak: Flank Esports