PUBG Mobile’ın en kullanışsız 5 eşyası

PUBG Mobile oynarken doğru eşyaları çantanızda taşımanız oldukça önemli. Çünkü çantanıza sınırlı sayıda eşya koyabiliyorsunuz ve çantanızda doğru eşyalara yer vermek çorba parasını çıkartırken size oldukça yardımcı olabiliyor. Oyunun sonlarına doğru elinde doğru mühimmatları ve sağlık ekipmanlarını

Yayınlanma Tarihi: 15.04.2019 14:21
Değiştirme Tarihi: 15.04.2019 14:21
PUBG Mobile’ın en kullanışsız 5 eşyası

PUBG Mobile oynarken doğru eşyaları çantanızda taşımanız oldukça önemli. Çünkü çantanıza sınırlı sayıda eşya koyabiliyorsunuz ve çantanızda doğru eşyalara yer vermek çorba parasını çıkartırken size oldukça yardımcı olabiliyor. Oyunun sonlarına doğru elinde doğru mühimmatları ve sağlık ekipmanlarını bulunduran oyuncular rakiplerine karşı önemli avantajlar elde edebiliyor. 

Bazı eşyaların ise bu yolda diğerlerine nazaran o kadar da faydası olmuyor. Biz de sizler için kullanmanızı o kadar da tavsiye etmediğimiz, size pek bir avantaj sağlamayacak ve çantanızda gereksiz yer işgal edecek 5 eşyayı derledik.

Stun Grenade

Haber ile ilgili metin girin!.

Birden fazla bomba taşımak, çantanızda çok fazla yer işgal edeceği için bir seçim yapmanız gerekiyor. Stun Grenade, Smoke Grenade ve Frag Grenade’e göre çantanızda daha fazla yer kapladığı için ve tahribatı daha az olduğu için oyuncular tarafından oldukça az tercih ediliyor.

Pistol R1895

Haber ile ilgili metin girin!.

Tabancılar özellikle oyunun başında eşya bulmakta zorlandığınız zamanlarda hayatınızı kurtarabilir. Özellikle inişte fazla tercih edilen yerlerde örneğin Pochinki’nde aynı yere çok sayıda oyuncu atladığı için hem eşya bulmakta zorlanabiliyorsunuz hem de karşınıza rakip çıkma ihtimali bir o kadar yüksek. Ancak Pistol R1895 maalesef bu tabancalardan biri değil.

Çok fazla geri tepmesi ve atışları arasında çok zaman geçtiği için kullanışsız bir silah olarak karşımıza çıkıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Sargı beziyle kendiniz iyileştirmek istediğinizde çok zaman geçmesi bir yana canınız da oldukça az artıyor. Dolayısıyla sargı bezi yerine çantanızda sağlık kiti, ağrı kesici veya enerji içeceği bulundurmanızı tavsiye ederim.

Benzin Bidonu

Benzin bidonunu sadece arabaların ve teknelerin deposunu doldurmak için kullanabiliyorsunuz. Oyunda araç bulmak o kadar da zor olmadığı gibi bulduğunuz araçtaki benzinle de genelde uzun mesafeler kat edebiliyorsunuz. Ayrıca çantanızda çok yer kaplaması da cabası. 

Hızlı Çekim Şarjörü

Haber ile ilgili metin girin!.

Kaynak: Flank Esports