Playstation Plus Haziran ayı ücretsiz oyunları

Playstation Plus her ay kullanıcılarına ücretsiz oyunlar sunuyor. Bu ayın ücretsiz oyunları ise "Borderlands: The Handsome Collection ve Sonic Mania" oldu.

Yayınlanma Tarihi: 04.06.2019 16:57
Değiştirme Tarihi: 04.06.2019 16:57
Playstation Plus Haziran ayı ücretsiz oyunları

Sonic Mania, hepimizin küçüklüğünde çok büyük bir yeri olan Sonic isimli süpersonik hızlarda koşan bir hayvanı konu alıyor. Yakında da filmi çıkacak olan Sonic'in, belki de reklam amaçlı olarak oyunu bu ay ücretsiz sunuldu. Ama platform ve yarış oyunlarını seviyorsanız kesinlikle bir göz atmanızda fayda var.

Diğer oyun ise rekorlar üstüne rekorlar kıran, yarattığı evrende kendinizi kaybettiğiniz Borderlands oyunu var. Borderlands 2 ve ek paketinin ücretsiz olarak sunulacağı düşünülünce yine aklımıza E3'te açıklanacak yeni Borderlands oyununun reklamımı acaba diye düşünceler geliyor. Bu komplo teorilerini bir kenara bırakıp aslında oyunun tadına varmak için önümüzde mükemmel bir tatil var.

Yaptığı bu ücretsiz oyun rotasyonuyla her ay kullanıcılarının yüzün güldüren Playstation Plus, bu ay gayet tatmin edici oyunlar sundu diyebiliriz. 400 liranın üstünde bir değere sahip olan bu iki oyunu ücretsiz yükleyip oynayabilirsiniz.
 

Kaynak: Flank Esports