LoL 9.10 Yama Notları Duyuruldu!

9.10 yamasının en öne çıkan özelliklerini sizler için derledik. Sevimli kedicin Yuumi bugün itibari ile oynanabiliyor!

Yayınlanma Tarihi: 14.05.2019 15:54
Değiştirme Tarihi: 14.05.2019 15:54
LoL 9.10 Yama Notları Duyuruldu!

Ayrıca Marter Yi, Riven ve Vayne gibi güçlü şampiyonlarda bu yamadan nasibini alanlardan. Soraka artık daha da çok iyileştirme yapabilecek ve Yenilmez rünü tekrar ve tekrar zayıflatıldı. Gelin kısaca göz atalım.

Yuumi; daha önce bir şampiyon diğer şampiyona bağlanıp işaretlenemez olmuyordu. Yuumi ile gelen bu özellikle, bağlandığı şampiyondan çıkana kadar ya da ölene kadar hedeflenemez durumda olacak. Ayrıca bu güzel kedinin yüksek çözünürlüklü görüntülerini LoL sayfası üzerinden bulup arka plan yapabilirisiniz!!

Brand; E- Yangın yeteneği artık daha güçlü, onun yanı sıra diğer yeteneklerine de küçük dokunuşlar yapıldı. Artık hem orta koridorda hem de alt koridorda daha fazla Brand göreceğiz. Vadide her an yangın çıkabilir dikkat ediniz!

Caitlyn; Kafadan Hasar yani kritik vuruşu arttırıldı ve kapanlarının ilave hasarı arttırıldı. Alt koridorun belki de en tehlikeli nişancılarından Caitlyn’e bundan sonra daha fazla dikkat etmemiz gerekecek. Erken oyunda vurduğu kritik hasarlarla hem an sizi gri ekrana yollayabilecek bu şampiyon, seçim ekranında artık daha popüler olacak.

Riven; bu yamadan hem iyi hem kötü haberler alan Riven’ın kafası biraz karışmış gibi. Q yeteneği güçlenirken, E yeteneği ise biraz zayıflatıldı. Her güncelleme ile düzenleme alan Riven ve Riven oyuncularının pek fazla aldıracağını düşünmüyorum.

Shaco; R – Halüsilasyon yeteneği düzenlendi. Görsel hatalara sebep olan sorunları giderildi. Her ne olursa olsun Shaco artık eskisi gibi değil ve seçim oranı çok düşük.

Can biçen ve Guinsoo’nun Hiddeti artık daha güçlü, Yenilmez Rün’ü ise aralıksız her yama daha da zayıflatılıyor.

Kaynak: Flank Esports