League of Legends’a yeni şampiyon Aphelios geliyor!

Popüler dünyanın en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan League of Legends yayınlandığı günden bu yana Riot Games tarafından sürekli desteklendi ve oyuncularına yeni içerikler sundu. Yapım yeni karakteri ile gündeme geldi. Yeni karakter Aphelios adında bir erkek karakter olarak oyunculara sunulacak.

Yayınlanma Tarihi: 20.11.2019 16:05
Değiştirme Tarihi: 20.11.2019 16:05
League of Legends’a yeni şampiyon Aphelios geliyor!

Özellikle espor oyunları ile büyük bir ivme kazanan League of Legends aldığı güncellemeler ile oyunculara yeni karakterler de sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda da yeni karakter sızıntıları ile gündeme gelen yapım dün resmi web istesi üzerinden yeni bir şampiyon duyurusu ile oyuncularını heyecanlandırdı.

League of Legends’ın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruya göre yeni karakterin adı ‘Aphelios’ olarak belirlenmiş. Nişancı rolünde oynanabilecek olan yeni karakter kendine has bir hikâyeye sahip olarak oyuncular ile tanışacak. Erkek bir karakter olacak olan Aphelios hakkında fazla bilgi yer almazken sıradaki güncelleme ile oyun içerisine dahil olacağı belirtilmiş.

Geçtiğimiz haftalarda Senna adında yeni bir karakter daha alan LoL, her güncelleme ile karakter sayısını artırmaya devam ediyor.

Kaynak: Flank Esports

İlgili Sayfalar: ESpor