League of Legends (LOL) 9. sezon ne zaman bitecek? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

League of Legends (LOL) 9. sezon ne zaman bitecek sorusunun yanıtı, milyonlarca oyunsever tarafından sorgulanmaya başlayan konular arasında yer alıyor. Dünyanın en popüler oyunu olan LOL'de yeni sezon için büyük sürprizler geliştiriliyor. Peki, LOL 9. sezon ne zaman bitecek?

Yayınlanma Tarihi: 07.11.2019 12:49
Değiştirme Tarihi: 07.11.2019 12:49
League of Legends (LOL) 9. sezon ne zaman bitecek? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

League of Legends'ın (LOL) 9. sezonunun bitmesine artık çok az bir zaman kaldı. Kasım ayına girilmesiyle birlikte LOL oynayan oyuncular sezonun bitiş tarihini araştırmaya başladılar. Peki, LOL 9. sezon ne zaman sona erecek?

LOL 9. SEZON NE ZAMAN BİTECEK?

Sihirdar Vadisi 2019 Dereceli Sezonu, 19 Kasım’da sona erecek. Ancak bu tarih, herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda ertelenebilecek. 

LOL'ÜN YENİ MOBİL OYUNU: LEGENDS OF RUNETERRA

Riot Games, oynanışı beceri ve yaratıcılık gerektiren yeni kart oyunu Legends of Runeterra’yı (LoR) duyurdu. League of Legends dünyasında geçen LoR, oynaması ücretsiz bir stratejik kart oyunu. LoL'ün sembolleşmiş şampiyonlarını ve Runeterra'nın çeşitli bölgelerinden gelen yepyeni karakterleri içeren kartların her biri, özgün bir tarza sahip ve stratejik bir avantaj sunuyor. Dinamik ve değişken bir çatışma sistemine sahip LoR’da oyuncular çeşitli yollardan kart kazanabiliyor. Oyuncular, ücretsiz seçenekler haricinde istedikleri bir kartı doğrudan oyun içi alışveriş birimini kullanarak ücretli olarak da satın alabilecek.

Şu anda ön kayıt aşamasında olan LoR, 2020'de hem PC'ye hem de mobil cihazlarda oynanabilecek.

Kaynak: Flank Esports

İlgili Sayfalar: ESpor