Haftanın ücretsiz oyunları

Epic Store’un ücretsiz oyunlarında bu hafta bizi yine biraz gerilim, biraz da bulmaca bekliyor.

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2019 15:10
Değiştirme Tarihi: 28.10.2019 15:10
Haftanın ücretsiz oyunları

Kendi dalında iki başarılı oyunu yine bir hafta ücretsiz olarak tüm kullanıcılarını sunan Epic Store, ayrıca Red Dead Redemption 2’nin de ön satışını yapıyor. Gelin bu hafta biz için seçilen bu iki güzel oyunu inceleyelim.

Layers of Fear

2016 yılının Şubat ayında çıkan oyun tam 3 adet çok değerli ödül kazanmıştı. Kazandığı tüm ödüllerin hakkını sonuna kadar veren bu korku oyunun metacritic puanı ise 72. Bir korku oyunundan beklendiğinizi size fazlasıyla veren oyun, ilk çıktığı günlerde neredeyse tüm yayıncılar ve eleştiriciler tarafından desteklenmişti. Türkçe dil seçeneğine de bulunan oyun korku-gerilim-bulmaca üçlüsü üzerine yapılmış oyunlar kategorisinde üst numaralarda diyebiliriz.

Q.U.B.E 2

Portal ve Quantum Conundrum severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken puzzle oyunu. Bazen platformların üstünden bazen içinden geçerek ilerlediğimiz bu oyun, sizlere sakin dakikalar yaşatma konusunda çok başarılı. Unutmayın harita üzerindeki tüm araç ve gereçlerin bir amacı var ve hiçbir şey fazladan bulunmuyor. Bazen sizi zorlayacak bölümlerde de çıkacak fakat There is no EMMA!

Haftaya ise SOMA ve Costume Quest oyunları ücretsiz olacak. Bu haftanın bu iki güzel oyununu oynamak için tek yapmanız gereken Epic Store’u kurup oyunları kütüphanenize eklemek. İyi eğlenceler!
 

Kaynak: Flank Esports

İlgili Sayfalar: ESpor