Haftanın ücretsiz oyunları

Epic Store’da haftanın ücretsiz oyunları bugün duyuruldu. Her hafta 1 yada 2 adet ücretsiz oyunu kullanıcılarına sunan Epic Store, bu haftada muhteşem iki oyunla tüm oyun severlerin gönlünü kazandı.

Yayınlanma Tarihi: 18.10.2019 14:15
Değiştirme Tarihi: 18.10.2019 14:15
Haftanın ücretsiz oyunları

Alan Wake’s American Nightmare ve Observer gibi iki macera oyunu 1 hafta boyunca Epic Store’dan ücretsiz bir şekilde alınabilecek.

Yıl 2084, sağda solda ileri teknolojiye geçmiş varlıklar var. Evrenin teması tabii ki Cyberpunk! Observer bu alanda çıkmış en iyi oyunlardan diyebiliriz. Karanlığın arasında parlayan ışıklı objeler dikkatimizi çekiyor ve kendimizi getto diye adlandırabileceğimiz bir mahallede Krakow’un ücra yerlerinde buluyoruz. Oyunu kesinlikle ama kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyoruz!

Alan Wake’s American Nightmare ise işler biraz daha korkunç diyebiliriz. Bir otel odasında uyanıyoruz ve elimize silah alıp aksiyona başlıyoruz. Alen Wake ismi beklentileri arşa taşısa da, umduğumuzu tam bulamıyoruz. Fakat ona rağmen bu oyun 10 üzerinden 7’yi hak ediyor. Ateş ederken gelen rahatlama hissi, oyunun size alttan alttan işlediği gerginlikle birleşince kendini nötrlüyor.

Bu iki oyunda ücretsiz olarak 1 hafta alınabilir durumda olacak. Tek yapmanız gereken Epic Store’dan oyunu kütüphanenize eklemek. İyi eğlenceler!

Kaynak: Flank Esports

İlgili Sayfalar: ESpor