Galatasaray Espor’da transferler açıklanıyor!

Galatasaray Espor’da transferler açıklanıyor!
Yayınlanma Tarihi: 22.05.2019 15:33 | Değiştirme Tarihi: 22.05.2019 15:33

Geçtiğimiz sezona iyi başlayan Galatasaray Espor, ilerleyen haftalarda aldığı mağlubiyetler sonrası kendini kolay toparlayamamıştı. Yaz mevsimi arasında Madness dışındaki tüm oyuncuları ile yollarını ayıran GS, üç yeni transferini açıkladı.

Hioss-Taikki-Godbro-Madness-Tolerant ile kış sezonunda lig aşamasını dördüncülükle bitiren takım. Yarı finalde 1907 Fenerbahçe elenmişti. Takımda değişikliğe giden GS, orta koridora ligimizden tanıdığımız GBM’i transfer etti. Ormana ise Taikki’nin yerine MSI’da harikalar yaratan Bomber’s takımından Balkhan transfer edildi. Dün açıklanan habere göre de Hioss’un yerine, geçtiğimiz sezon en çok gelişim gösteren oyuncu seçilen Ragner’in geldiği duyuruldu. Bu transferlerin ardından sadece destek rolünde eksiği kalan Galatasaray Espor, 1 hafta içinde yeni destek oyuncusunu da duyuracak.

Destek rolüne gelecek muhtemel oyuncular arasında Royal Youth ile yollarını ayıran Dumbledoge, 1907 Fenerbahçe ile yollarını ayıran Japone ve Galatasaray Espor’un Akademi takımı destek oyuncusu MGX var. Kurulan yeni kadrosuyla Galatasaray tekrar finallere doğru iyi bir takım çıkartma amacında olduğunu net bir şekilde belli etti.  

Haber ile ilgili metin girin!.

Kaynak: Flank Esports