Futbol severlere güzel haber!

Futbol severlere güzel haber!
Yayınlanma Tarihi: 03.09.2019 15:47 | Değiştirme Tarihi: 03.09.2019 15:47

Geçtiğimiz haftalarda PES 2020, bu ay ise FIFA 2020 çıkacak. Bunların yanında Kasım ayında da FM 2020’nin geleceğini biliyoruz.

Durum böyle olmuşken futbol severler için sezon açılıyor diyebiliriz. Sizin favori oyununuz hangisi bilinmez ama bu sene kartlar yeniden dağıtılıyor diyebiliriz.

PES eski günlerine geri dönebilmek için takımlar ve oyuncular genelinde muhteşem markalarla anlaşma imzaladı. Bu yapılan anlaşmalar sonucunda kaybettiği itibarını ve oyuncularını geri kazanabilecek mi göreceğiz. Diğer tarafta ise FIFA bu sene bir sürü yenilik ile karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıl oyunun tek güze olması ve 2017’den farkının olmaması çok eleştirildi ve yapımcılar adımı attı. Volta sokak futbolu modu ve Efsane oyuncuların eklenmesi oyuna renk katacak gibi gözüküyor.

Diğer yandan ise FM bu sezon çok büyük geliyor. Yaptıkları reklam çalışmaları ve etkinlikleri tüm FM severleri heyecanlandırıyor. 

Sistem gereksinimleri FIFA ve PES’te biraz yüksek, fakat FM için orta düzey bir Pc yeterli. Futbol oyunları genelde konsolda tercih edildiği için pek fazla sorun olmuyor. FM  grafik kartını çok fazla kullanmadığı için Pc içib gayet uygun diyebiliriz. 

Kaynak: Flank Esports