Fortnite yok oldu!

21 Temmuz 2017 tarihinde çıkan Fortnite, dün itibari ile yok oldu.

Yayınlanma Tarihi: 14.10.2019 14:36
Değiştirme Tarihi: 14.10.2019 14:36
Fortnite yok oldu!

Yapımcılar tüm oyun severlere teşekkür etti ve oyunu kaldırdıklarını açıkladı. Tabii ki gerçek bu değil, sezon 11’in başlaması için yapılan bir etkinlik fakat Fortnite bu işi çok ciddiye aldığı için tüm sosyal medya hesaplarındaki post’ları bile sildi.

Yaşanan kara delik olayından sonra yaklaşık 14 saattir oyun ekranında sadece karadelik var biraz müzik. Yapılan bu çalışma sayesinde dün toplamda 5 milyon canlı izlenme sayısına ulaşan etkinlik, hala devam etmekte. Elon Musk aylar önce “Fortnite silinmeli, gençler dışarı daha çok çıkmalı” şeklinde bir Tweet atmıştı. Dün olan olaylardan sonra da Elon Musk “HAHAHA” diye tweet attı.

Daha öncede oyun içinde MArshmello’ya konser verdiren Epic Games, bu alanda en başarılı oyun diyebiliriz. Sezon 11’de için ise teoriler oluşmaya başladı. Bazı oyuncular haritanın değişeceğini düşünürken, bazı oyuncular ise oyunda çok büyük bir değişim olmayacağını savunuyor.

Karadelik ekranına arada çıkan sayılar hakkında ise herhangi bir teorinin kanıtlandığı söylenemez. Fortnite yaptığı bu etkinlikle dün kullanıcılarını çok fazla meraklandırdı. Bakalım bu olayın sonucunda bizleri neler bekliyor göreceğiz.
 

Kaynak: Flank Esports

İlgili Sayfalar: ESpor