Fortnite Yaz Partisi Başlıyor

Fortnite Yaz Partisi Başlıyor
Yayınlanma Tarihi: 25.06.2019 16:18 | Değiştirme Tarihi: 25.06.2019 16:18

“Summer Block Party” ismiyle düzenlenecek etkinlik, Fortnite’ın en sevdiğiniz karakterleri ve ünlü yayıncıların katılımıyla gerçekleşecek. İki gün sürecek festival Twitch.tv ve YouTube’dan canlı olarak yayınlanacak. 16-17 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan etkinlik TSI 02.30‘da başlayacak

Fortnite neredeyse tüm ilkleri gerçekleştiren oyunlar arasında 1 numara diyebiliriz. Daha önceleri yaptıkları muhteşem etkinliklerle sınırları çok öteye taşımışlardı. Canlı konser, anlık yama ve Marvel modları bunlardan birkaçı. Şimdi de Ünlü içerik üreticileri, ünlü insanlar ve oyun karakterleriyle yaza merhaba partisiyle adını tekrar herkese duyuracak.

15 Haziran günü gösteri maçı tadında ünlülerin ve görsel şovların yapılacağı açıklandı. Ayrıca oyuna yeni gelen özelliklerinde tanıtılması planlanıyor. Ama asıl etkinlik ertesi gün yapılacak.

16 Haziran günü ise Fornite Karma Ünlüler Pro-Am etkinliğinin ikincisi düzenlenecek. Daha önce Marshmello ve Ninja’nın kazandığı etkinliğe ülkemizden de Orkun Işıtmak ve Berkcan Güven’de katılmıştı. 

Yaptıkları bu etkinlikler ve geliştirmelerle birçok oyuna öncü olan Fortnite, Epic Store üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilen Battle Royale oyunudur. Çıktığı ilk günden itibaren en hızlı çıkış yapan oyun olma özelliğinin yanı sıra, en çok oynanan oyun ödülünü de 2 yıldır elinden bırakmıyor.

Kaynak: Flank Esports