Football Manager’da başarılı, gerçek hayatta başarısız futbolcular!

Football Manager’da başarılı, gerçek hayatta başarısız futbolcular!
Yayınlanma Tarihi: 11.04.2019 16:33 | Değiştirme Tarihi: 11.04.2019 16:33

Football Manager serilerinde başarılı olan oyuncular genellikle gerçek hayatta da başarı yakalasa da bazı futbolcular gerçek hayatta başarı gösteremedi. Senin için sadece ‘oyunda’ meşhur olmuş oyuncuları listedelik!

•    Kennedy BakırcıoğluTürkiye Ligi’ndeki takımlara sıklıkla aldığım ve yüksek bonservis bedelleri ile büyük takımlara sattığımız Kennedy maalesef gerçek hayatta başarı gösteremedi.

•    Anatoli TodorovFm serilerinin tartışmasız en çılgın ve başarılı forvetlerindendi. Her türlü gol atma kabiliyetine sahip olan Anatoli Todorov’u Litex takımından alıp büyük başarılar kazanabiliyorduk. Ne yazık ki Todorov gerçek hayatta bir başarı elde edemedi.

•    Maksim Tsigalko
Fm oynayan herkesin aşık olduğu oyuncu karşısınızda. Tsigalko oyunda 40 gol falan atardı. Ülkemizde o kadar ünlendi ki Türk dizi senaryosunda bile adı geçti. Ancak gerçek hayatta 26 yaşında kariyerine son verdi.

•    Tevfik Köse
İnanılmaz bir oyun içi kariyeri vardı yerli forvetin. Aldığınız her takımda büyük işlere imza atan ve çok fazla gol atan yerli forvet profesyonel kariyerinde ara ara parlasa da bekleneni hiç veremedi.

•    Royston Drenthe
Real Madrid’de bir dönem oynasa da Football Manager serisinde elde ettiği başarıyı asla sergileyemedi. İki üç senelik parlak kariyeri sonrası gerçek hayatta futbolda kayboldu.

Football Manager serisi gerçek hayata birçok futbolcu kazandırsada yukarıda ki örnekler maalesef sönen oyun yıldızlarıdır. 

Kaynak: Flank Esports