Eylül ayında çıkacak en iyi oyunlar

Eylül ayında çıkacak en iyi oyunlar
Yayınlanma Tarihi: 28.08.2019 14:50 | Değiştirme Tarihi: 28.08.2019 14:50

Yaz tatilinin sonlarına doğru gelinirken moraller bozuk olsa da, yeni çıkan oyunlar belki bizleri biraz da olsa mutlu edebilir.

Her yıl seri olarak çıkan çoğu oyunun vakti geldi çattı. FIFA, PES, NBA, Manager gibi oyunlar genelde Eylül ve Ekim aylarında çıkıyor. Tabi ki bunlara yarış ve simülasyon oyunlarına ekleyebiliriz. Peki bizi bu Eylül ayında neler bekliyor?

Monster Hunter World: Iceborne  - 6 Eylül
Yeni bir hikaye yeni bir dünya ve birazda soğuk hava dalgası. Yapımcılar bu kez dünyayı büyütmeye karar verdiler. Tabi bunu yaparken eklenen yeni özellikler bizleri şaşırtmıyor değil. Yeni mekaniklerin eklendiği oyunda artık microtransactions ve loot box olmayacağı duyuruldu. Şaşırdık ama beğendik.

Borderlands 3 - 13 Eylül
Belki de yılın en çok beklenen oyunu diyebiliriz. Açıklandığı günden beri herkesin merakla beklediği oyun, 13 Eylül’de oynanabilecek. Daha önceki seriler, yılın en iyi oyunu seçilmişti. Şimdi de evrenden ve hikayeden beklentilerimiz çok büyük. Ama gösterilen fragmanlardan ve oyun içi görüntülerden muhteşem bir oyun bizleri bekliyor diyebiliriz.

FIFA 20 – 27 Eylül
VOLTA Football’un öne çıktığı FIFA 20’nin bu sene rakibi PES20 karşısında nasıl bir performans göstereceği çok konuşulmuştu. Ama yaklaşık 9 yıldır liderliği kaptırmayan FIFA, bu yılda VOLTA ile biraz daha fazla öne çıktı diyebiliriz.

Tropico 6 - 27 Eylül
Muz Cumhuriyeti’nin son oyunu Tropico 6 nihayet çıkıyor. Daha fazla entrika, daha fazla kapitülasyon, daha fazla ayaklanma ve daha fazla teknoloji. Artık Tropico daha eğlenceli. Betasını test edebildiğim oyun müziklerinde ve temasından ödün vermemiş diyebilirim.

Spyro Reignited Trilogy - 3 Eylül
NBA 2K20 – 6 Eylül
Lego Jurassic World – 17 Eylül
Contra: Rogue Corps – 24 Eylül
Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition – 27 Eylül
Ori and the Blind Forest - 27 Eylül

Kaynak: Flank Esports