Epic Store’da neler var?

Epic Store’da neler var?
Yayınlanma Tarihi: 21.05.2019 15:57 | Değiştirme Tarihi: 21.05.2019 15:57

Epic Store, Epic Games’in Fortnite ile yükselişinin ardından çok kısa bir süre içerisinde çıkmıştı. Çıktıklarında “Diğer oyun satış platformları gibi çok fazla yayınlama ücreti almayacağız” şeklinde yaptığı açıklama ile tüm oyun severlerin ve özellikle oyun yapımcılarının dikkatini çekti.

Ardından çoğu oyun yayım şirketiyle anlaşan Epic Games, mağazasını zamanla doldurmaya başladı. Artık emekleme evresinden çıkan mağazada neler var bir göz atalım.

Daha önce haberini yazdığımız “John Wick Hex erken erişim” şeklinde çok makul bir fiyattan satışta. 26 lira gibi bir ücretle satılan oyun şu an çok popüler.

Satisfactory, ismiyle aslında içeriğini anlatan nadir oyunlardan. Çok uzun emekler isteyen ve cihazları birbiri ile uyumlu olarak çalıştırmanız gerektirdiği bir FPS oyunu. 100 liradan satılan oyun erken erişim olarak sunulmakta.

Konsollarda çığır açan Detroit: Become Human, çok yakın bir süre sonra PC platformlarında da oynanabilecek. 80 lira gibi gayet uygun bir fiyatla sunulan oyun, parasının hakkını fazlasıyla veriyor.

World War Z’de Epic Store’da. Yine incelesini daha önce yazdığımız oyun 88 liradan satılmakta. 4 kişilik gruplar halinde daha da zevkli olan oyun fiyat beklenti açısından sınıfını rahat geçer.

Metro Exodus, serisinin son oyunu ve 2019 ödüllerinin adayı. 231 lira gibi bir PC oyununa göre biraz pahalı olsada, oyuna girdiğiniz ilk anda verdiğiniz paranın miktarını unutturur.

Ayrıca her 15 günde bir kere Epic Store’da bir oyun bedava oluyor. Bu haftanın oyunu ise Stories Untold. Biraz korku biraz gerilim tadında olan oyun, unreal engine motoru ile yapıldığı için etrafı izlerken dalıp gidiyorsunuz.

Kaynak: Flank Esports