Efsaneler tekrar yan yana

Efsaneler tekrar yan yana
Yayınlanma Tarihi: 24.07.2019 15:43 | Değiştirme Tarihi: 24.07.2019 15:46

Sezona başlarken 5 Türk oyunculu bir kadro kuran Dark Passage, işlerin istedikleri gibi gitmediğini anladıklarında orta koridora Naru’yu transfer ettiler.

Sezona başlarken Crystal ile anlaşan takım daha sonra Kitruken’i orman rolüne aldılar. Aradan geçen 2 haftanın ardından bu seferde Mypleasure orman rolüne geldi. Fakat son açıklanan habere göre Crystal takıma geri döndü ve 2015 efsane kadronun 2 oyuncu uzun bir süre sonra yan yana oynayacak!

2015 yılında Dark Passage, Elwind – Crystal – Naru – Zeitnot – Rydle ‘li kadrosuyla TBF şampiyonu olmuşlardı. Hatta hala tüm çevreler tarafından gelmiş geçmiş en iyi kadrolardan biri olarak bile anılıyor. Sezon başında DP taraftarları Elwind ve Naru’yu istiyorlardı. Elwind’in yasaklanması devam ettiği için bu olasılık biraz zor gibi gözükse de, Crystal ve Naru artık yanyana.

Şu an DP için işler iyi gidiyor diyemeyiz ama hala matematiksel olarak şansları var. Ama taraftarlar Crystal ve Naru ikilisini izleyebilmek için can atıyor. Eski heyecanı geriye getiren DP’ın alt koridor ikilisi de iyi durumda. Juuzu’da kendini kanıtlamış bir oyuncu olduğu için tüm taraftarlar sezonu bu kadroyla başlasaydık ne olurdu diye kendilerine sormadan edemiyor.

Önümüzdeki sezon bu oyuncular devam eder mi bilemiyoruz ama Dark Passage yaptığı bu hamleyle tekrar eski ruhu ateşledi. TCL’nin en köklü ve en sevilen takımı olan DP, bakalım imkansızı başarıp, playoff’lara kalabilecek mi.

Kaynak: Flank Esports