Commandos 2 revize edildi!

Commandos 1998-2006 yılları arasında 5 oyunu yayınlanan, komando temalı gerçek zamanlı bir strateji-taktik oyunudur.

Yayınlanma Tarihi: 13.06.2019 16:26
Değiştirme Tarihi: 13.06.2019 16:26
Commandos 2 revize edildi!

Commandos 1998-2006 yılları arasında 5 oyunu yayınlanan, komando temalı gerçek zamanlı bir strateji-taktik oyunudur. Neredeyse çoğu pc oyuncusunun ilk oyunlarından biri olan Commandos 1 ve ara oyun o kadar çok tutmuştu ki serinin oyunları ardı arkası kesilmeden geldi. Ama dönemine en çok damgasını vuran oyun tartışmasız Commandos 2 : Men of Courage oldu. E3’te yapılan açıklamalara göre ise yakın zamanda Commandos 2 Remastered Hd sürümü yayınlanacak.

Commandos oyunu, sizlere atanmış 1 veya 5 arasındaki komandolarla, dönemin Almanya’sında gizli görevleri yerine getirmek. Bazen bir suikast, bazen ise koskoca bir taburu yok etmek. Dönemine göre adeta bir baş yapıt olan oyun, hala bile hayranları tarafından oynanmakta. Komandoların her birinin çok farklı yetenek setleri ve çantaları var. Bir bombacı, bir balıkçı, bir hırsız, bir silah uzmanı ve başrolde kocaman kolları ve heybetiyle bir güç simgesi komando var. Amacınız haritada size verilen emirleri başarabilmek. Tabi ki her komandoyu o kadar çok stratejik kullanmalısınız ki görevi bitirebilesiniz. Bazen sadece 1 bölümü geçmek için haftalarca oynadığımı hatırlıyorum. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Remastered hakkında çok fazla bilgi verilmedi ama 2019 son çeyreği içerisinde yayınlanmayı planlıyorlar. Pyro Studios’un göz bebeği bu oyun duyurulduğu andan itibaren old-school gamerların dikkatini çekti. Bakalım serinin diğer oyunlarına da bu şekilde bir revize gelecek mi?
 

Kaynak: Flank Esports