Bursaspor Espor kadrosunu duyurdu!

Bursaspor Espor kadrosunu duyurdu!
Yayınlanma Tarihi: 27.05.2019 14:39 | Değiştirme Tarihi: 27.05.2019 14:39

Kış mevsiminde istediğini alamayan Bursaspor Espor, Yaz Mevsimi'ne adeta timsah gibi giriyor! Yaptığı transferle "biz de oyuna ortağız" mesajı veren Bursaspor Espor, bakalım yeni gelen isimlerden istediği verimi alabilecek mi?

Olia; geçtğimiz sezon da Bursaspor Esporun üst koridorunu koruyan Olia ile tekrar anlaşıldı. 

Taikki; Galatasaray Espor ile inişli çıkışlı bir lig geçiren Taikki bu sezon Bursaspor Espor'da neler yapacak göreceğiz. Lige alışık olan oyuncunun ayrıca takım içi alışma sürecide çok kısa olacaktır.

Umut; Beşiktaş Esports'dan transfer olan Umut, ligimizin genç yeteneklerinden. Akademi ligi ile kendini gösteren oyuncu, BOLULU etkisi yaratacak mı göreceğiz.

Alive; Daha önceden Pars eSports'da forma giyen Alive ligimize yabancı sayılmaz. Geçtiğimiz mevsimlerde Kore ikinci liginde oynayan oyuncu bu sezon alt koridor rekabetini kızıştıracak gibi.

Japone; Ligimizin en iyi destek oyuncularından biri olan Japone, 1907 Fenerbahçe ile yollarını ayırdıktan sonra 3 farklı takımla anılmıştı. Bunlardan belki de en düşük ihtimallisi olan Bursaspor Espor ile anlaşan Japone, Alive ile güzel bir Yaz Mevsimi geçirecek gibi duruyor. 

Kaynak: Flank Esports