Bethesda Softworks oyunlarını duyurdu!

Dün gece sabaha karşı E3 etkinliğinde yaptıkları oyun tanıtımları ile gündeme gelen Bethesda, adeta tüm oyun severlerin dikkatini çekti. 6 yeni oyun ve bir oyun modu haberi veren şirket, beklentileri karşıladı diyebiliriz. Açıklanan oyunlara bir göz atalım.

Yayınlanma Tarihi: 10.06.2019 15:55
Değiştirme Tarihi: 10.06.2019 15:55
Bethesda Softworks oyunlarını duyurdu!

Ghostwire: Tokyo

Dün gece sahneye kötü İngilizceleriyle çıkan 2 Japon oyun yapımı şirketi çalışanıyla, canlı yayını izlediğim platformun kullanıcıları çok dalga geçmişlerdi. Konuşmalarının kötü olduğu hakkında binlerce kişi alay etmeye çalışırken, oyun içi görüntüler geldiği anda herkes sustu ve özür diledi. Tamamen bir görsel şölen ve güzel bir kurgunun üzerine kurulan bu oyunda konu tam olarak insanların yok olması. Ama gerçek bir yok olma, yolda yürürken siz yok oluyorsunuz ve içi boş elbiseleriniz yere düşüyor. Tabi kötü karakterlerde var. Amacımız ise bu kötü karakterleri yok etmek. Şimdiden herkesi heyecanlandıran bu oyun Japonya sokaklarında geçiyor. Grafikler ise 10 üzerinde 11 hatta 12..

Commender Keen

“Kendi çizgi filminizde oynamak ister misiniz” şeklinde bir soru ile tanıtılan oyun çocuklar için tasarlanmış diyebiliriz. Mobile odaklı oyun herkesi çok fazla heyecanlandırma aslında ama yine de görüntüler çok kaliteli.

Deathloop

Sadece yok etme üzerine kurulan bu oyun biraz ilginç diyebiliriz. Sessiz ve sakin hayatınız bir anda yok oluyor ve hareket eden her şeyi öldürüyorsunuz. Oyunun çıkış tarihi hakkında bilgi verilmedi ama.

DOOM Eternal

Senelerin efsanesi zaten daha önce de duyurulmuştu. 350tl gibi bir fiyata ön siparişle Steam üzerinden satışta olan oyunun tam çıkış tarihi Kasım olarak söyleniyor.

Wolfenstein: Youngblood

Wolfenstein efsanesinin yeni oyunu herkeste merak uyandırdı. Çıkış tarihi belli olmayan oyun ön siparişe açık durumda ve 180tl gibi gayet iyi bir fiyatla.

Fallout 76: Wastelanders

Artık insan NPC’ler var. Aslında bu cümle çok merak uyandırmadı ama yine de serinin ihtiyacı vardı. Ama Battle Royale modunun gelmesi ve bugün aktif olması herkesi çok şaşırttı diyebiliriz.


 

Kaynak: Flank Esports