Beşiktaş yine bir ilke imza attı!

Beşiktaş yine bir ilke imza attı!
Yayınlanma Tarihi: 25.04.2019 14:52 | Değiştirme Tarihi: 25.04.2019 14:52

Rocket League’de kurduğu takımı duyuran Beşiktaş yine taraftarlarını heyecanlandırdı.

Daha önce de tüm dünyada bir ilke imza atan Beşiktaş, ilk espor takımını kuran kulüp olmuştu. Ardından kurduğu ilk LoL takımıyla ilk sezonunda şampiyonluk alan Beşiktaş Espor tüm taraftarlarını sevindirmişti. Ardından Counter Strike, Fortnite, PUBG, Clash Royale ve Zula takımları kurmuştu. Şimdi ise Rocket League’de kurduğu takımı duyuran Beşiktaş yine taraftarlarını heyecanlandırdı.

ByJesuxesp, Luxxor, Casaprima ve Evilwolf artık Rocket League’de arabalarını Beşiktaş için sürüp gol atmanın yollarını arayacak. Çoğu oyundaki kadrolarının tamamı yabancı olan Beşiktaş Espor’un, Rocket League takımıda tamamen İspanyol oyunculardan oluşuyor. İlk turnuvaları ise ESL’in 25 Nisan- 6 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek turnuvada arabalarını ateşleyecekler.

Beşiktaş Espor yıl başında düzenlediği basın toplantısında, global bir takım olmak adına Avrupa’da da takımlar kuracağını ve global olarak yarışmak için yabancı takımlara ağırlık vereceğini açıklamıştı. CS:GO kadın takımıyla tüm turnuvalarda büyük başarılar alan takım ardından LoL kadın takımını kurduğunu duyurmuştu. Bu iki takımın kadrosu tamamen yabancılardan oluşuyor ve katıldığı her turnuvada temsilcimizi ve bizi gururlandırmaya devam ediyor. Yaptıkları bu çok oyunlu takımlar strateji sayesinde tüm spor kulüplerine örnek olan Beşiktaş Espor’un Rocket League takımına da başarılar diliyoruz.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kaynak: Flank Esports