Batman 80 yaşına girdi!

Çizgi film denilince akla gelen ilk 5 isimden biri olan Gotham şehrinin tek koruyucusu Batman 80 yaşına girdi. DC’nin en meşhur kahramanı Batman, bu hafta yapılan sayısız etkinlikle yeni yaşını kutladı. Çoğu Batman oyunu ücretsiz ya da indirimli olarak satılmaya başlandı. 

Yayınlanma Tarihi: 23.09.2019 15:20
Değiştirme Tarihi: 23.09.2019 15:20
Batman 80 yaşına girdi!

21 Eylül’de düzenlenen Batman günü bu yılda muhteşem şovlara sahne oldu. Dünyanın bir çok kentinde Batman logolu ışıklar geniş yüzeyli binalara yansıtılırken, bir çok hayranı da onun kostümünü giyerek sokaklara akın etti. Ayrıca Batman’in en sevilen oyunları da bu haftaya özel indirime girdi. Hatta Epic Store’da 2 adet Batman oyunu DLC’leriyle birlikte ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu.

Steam üzerinden de BATMAN: ARKHAM COLLECTİON 26 Eylül’e kadar %75 indirimli olarak satışa çıktı. Durum böyle olunca iki platformda da haftanın en çok konuşulan oyunu Batman serileri oldu. 

Joker’in ve Gotham’ın kötü karakterlerinin baş düşmanı Bruce Wayne adını gizleyen Batman 1939 yılında bir çizgi karakter olarak hayatımıza girmişti. Geçen bu sürede en çok sevilen karakterlerden olan bu yarasa adamın yeni yaşını bizde kutluyoruz!
 

Kaynak: Flank Esports

Etiketler: Batman