Avengers: End Game şimdi Fortnite evreninde!

Avengers: End Game şimdi Fortnite evreninde!
Yayınlanma Tarihi: 26.04.2019 16:29 | Değiştirme Tarihi: 26.04.2019 16:29

Thanos mu olmak istersiniz yoksa ona karşı savaşan bir Avengers süper kahramanı mı? Fornite’a bugün gelen mod ile artık tarafınızı rahatça seçebileceksiniz. Avengers: End Game teması bugün itibari ile Fortnite’da aktif olacak. 

Son Avengers filminden sonra Fortnite yapılmayanı yapmış ve filme özel bir mod getirmişti. Thanos’un eldivenin konu alındığı oyun modunda eldiven oyun başladıktan belli bir süre sonra haritanın rastgele bir bölgesine düşüyor ve eldiveni ilk alan oyuncuyu Thanos’a çeviriyordu. Dönüşen oyuncu fazladan sağlık gücü, zırh ve özel vuruş yetenekleri kazanıyordu. Eğer oyuncu ölürse ki öldürülmesi gerçekten çok zor, eldiven yere düşüp bir sonraki sahibini bekliyordu. Bu çıkan mod o kadar çok sevilmişti ki daha sonra Fortnite bu tarz modları oyuna getirerek daha fazla ilklere imza attı. Yakın geçmişte DJ Marshmello ilk defa bir oyunda canlı konser verdi. Tüm oyuncuların aynı dakika canlı olarak oyunun içerisinde bulunan platformda dinleyebildiği ilk oyun konseri sayesinde hem bir rekor kırılmıştı, hem de bir ilke imza atılmıştı.

Bugün aktif olacak mod temasında acaba bizleri neler bekliyor?

Tabi ki altı adet taşı toplama görevi Avengers’ın olmazsa olmaz. Ayrıca harita mod küçük bir çemberin içinde oynanıyor. Moda özel silahlar ve kalkanlarda mevcut. Iron man’in kolları, Captain Amerikanın kalkanı derken kendinizi adeta Thanos’la karşılaşan Avengers gibi hissediyorsunuz. Ya da taşları toplayıp Thanos olup hareket eden her şeyi öldürmeye çalışıyorsunuz. Mod muhtemelen iki hafta gibi bir süre açık kalacak. Arkadaşlarınız toplayıp ölümsüzlük taşlarını toplamaya başlamak için acele edin!!

Kaynak: Flank Esports