Apex Legends ‘ın en iyi yayıncıları

Apex Legends ‘ın en iyi yayıncıları
Yayınlanma Tarihi: 26.04.2019 16:32 | Değiştirme Tarihi: 26.04.2019 16:32

Çıktığı andan beri katlanarak büyüyen ve hali hazırda çoğu espor takımının kendi takımını kurmaya başladığı Apex Legends patlamasından yayıncılar da nasibini aldı.

Gerek dünya çapında gerek ülkemizde hem eski yayıncılar hem de eski yayıncılar Apex Legends yayınları açmaya devam ediyor. Oyun öğrenme ve rehber niteliğinde oyunların canlı yayınlarını izlediğimiz Twitch.tv platformunda göze çarpan yayıncılara gelin göz atalım.

1. Shroud
Eski bir CS:GO oyuncusu olan ve her FPS oyununda yaptığı vuruşlarla adından sıkça söz ettiren shroud, Apex Legends‘ta da bizleri izlerken heyecanlandırmaya devam ediyor.
https://www.twitch.tv/shroud/clip/AuspiciousTubularBunnyFUNgineer

2. Ninja
Fornite ile Twitch platformunda rekorlar üstüne rekor kıran isim Ninja, yaptığı Apex Legends yayınlarında da ne kadar iyi FPS oyuncusu olduğunu kanıtlıyor.
https://www.twitch.tv/ninja/clip/RespectfulOptimisticMartenHotPokket 

3. KingRichard
Fornite ile çıkış yapan ve eğlenceli yayınlarıyla dikkat çeken KingRichard neredeyse tüm yayınlarını Apex Legends oynayarak yapmakta. İşte sizler için küçük bir klip.
https://www.twitch.tv/kingrichard/clip/FuriousRamshackleCobblerFUNgineer 

4. Wtcn
Tartışmasız FPS alanında en iyi yayıncılardan biri olan WTCN ‘da Apex Legends hayranlarından biri. Çoğu zaman yayınlarında güzel anlar izlediğimiz Wtcn, yaptığı vuruşlar sayesinde ağzımızı açık bırakıyor. 
https://www.twitch.tv/wtcn/clip/ConfidentLittleEggnogRaccAttack 

5. Videoyun 
Fornite ile Battle Royale oyunlarına olan sevgisiyle tanıdığımız Videoyun, Apex Legeds ‘ı çıktığı günden beri oynuyor. Wtcn ve Mithrain ile birlikte katıldıkları turnuvada 2. olup 12.500$ ödülün sahibi olmuşlardı. 
https://www.twitch.tv/videoyun/clip/CaringCoweringCatDogFace 
 

Kaynak: Flank Esports