Anthem: Güç kalkanları devreye alındı mı?

Hikayesiyle oyuncuları büyüleyen Anthem’de işler çok karanlık. Tanrıların bile terk ettiği bir dünyada bir avuç karanlık grup tüm insanlığı tehdit ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 26.02.2019 15:55
Değiştirme Tarihi: 26.02.2019 15:55
Anthem: Güç kalkanları devreye alındı mı?

Anthem'de karanlık karakterin antik çağdan kalma teknolojileri ele geçirmelerini sadece Freelancer’lar engelleyebilir. Ironman’e benzeyen bu zırhlı birliklerle dört kişilik takımlar oluşturup karanlık güçlere karşı savaşmayı konu alan bu oyunda, uçsuz bucaksız açık dünyayı keşfedebilir ve ölümcül yetenekleri olan bu düşmanlarla savaşabilirsiniz. 

Görevlerde Javelin’iniz ile birlikte operasyonlara giderek --Javelin Ironman kostümüne benzeyen ve sizi koruyan zırhınız bu arada -- durmadan değişen bu dünyada her geçen gün zafer kazanıp güçleneceksiniz. Anthem aslında yanınıza 3 oyuncu alıp hem takım uyumu hem de bireysel yeteneklerle açık dünyada sınırsız düşmanlarla savaşmayı konu alan bir oyun.

Kazandığınız deneyim puanlarıyla savaş ve hareket becerileriniz, ayrıca silahlarınız ve Javelin’iniz gelişecek. Javelin tercihleri ise oyuna başlamadan takım içinde taktiksel olarak belirleniyor. Yani bazı oyuncular Spiderman gibi çevik, bazı oyuncular Hulk gibi sağlam olmak isterken, bazıları ise bir Ironman gibi uzun süreli havada kalma becerileri isteyebiliyor.

BioWare Studios’un elinden çıkan ve EA ile bize sunulan bu oyun sunduğu bu açık dünya ile uzunca süreler ekran başına bizi bağlayacak gibi duruyor. Oyun Ps4, Xbox ve Origin üzerinden satın alınıp oynanabilecek.

Kaynak: Flank Esports

Etiketler: anthem - oyun - espor - ea - eagames - ps4 - xbox - xbox oyun - origin - ps4 oyun