154 lira değerindeki For Honor bu hafta ücretsiz

Epic Store’da bu hafta iki adet oyun ücretsiz. Bunlarında ilki Alan Wake, diğeri ise For Honor.

Yayınlanma Tarihi: 06.08.2019 15:36
Değiştirme Tarihi: 06.08.2019 15:36
154 lira değerindeki For Honor bu hafta ücretsiz

Bu iki oyunu ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Kütüphanenize eklediğiniz oyunlar sınırsız süreyle size ait oluyor. Peki nedir bu For Honor?

For Honor isminde de anlaşılacağı gibi bir düello savaşı oyunu. Onuru için savaşan tüm dünyanın en iyi savaşçılarının bulunduğu oyun, Ubisoft’un en gözde oyunlarından. Oyunda iki adet mod var, Senaryo modu ve çoklu oyuncu moduda benzer olsa da apayrı evrenler. Asıl odak noktası çoklu oyuncu modu olsa da bir senaryo moduna sahip. Senaryo modlarının aslında tek amacı sizleri online moda hazırlamak. Ayrıca senaryo modunda hem çeşitli savaşçılarla kendinizi geliştire bilirsiniz, hem de çeşitli eşyaları ve dövüşçüleri açabilirsiniz.

For Honor aslında 3rd person bir aktif dövüş oyunu. Seçtiğiniz karakterle harita içerisindeki diğer oyuncularla savaşıyorsunuz fakat kararlarınızın saniyeden dahi kısa olması gerekiyor.

Bu ücretsiz etkinliği bitmeden sizde Epic Games Launcher indirip, ücretsiz bir şekilde oyunu yükleyebilir ve dövüşçülerin evreninde onurunuz için dövüşebilirsiniz.

Kaynak: Flank Esports