Yayınlanma Tarihi: 02.07.2020 | Değiştirme Tarihi: 02.07.2020

Seray Sever'den Su Baher'e: Yarının kıyafetini hazırlarken bugün gidebilirsiniz

Doya Doya Moda haftanın dördüncü gününde podyuma çıkıp kombinin jüri üyelerinin beğenisine sunan yarışmacılardan biri de Su Baher oldu. Kemal Doğulu, Su Baher'e şık olmadığını söylerken, üzerindeki kıyafetin Su Baher'in olduğundan 20 yaş fazla gösterdiğini belirtti. Gülşah Saraçoğlu ise 'Fena değilsin' yorumunda bulundu. Seray Sever de Su Baher'in üzerindeki parçanın iyi olmadığını belirtirken, Uğurkan Erez Renk uyumundan memnun olduğunu ifade etti.İşte Doya Doya Moda jürisinin Su Baher ile ilgili sözleri:


Kemal Doğulu: İlk sezonun birincisi hep hatırlanır. Bu unvan önemlidir. Siz hepiniz yarışmanın en şık 5 kişisiniz. Ama sen bugün şık değilsin. Sen üzerindeki fuşya tüylerle altındaki tulumu bğalamaya çalışmısın ya ben de konuyu böyle bağlayayım dedim. Sen bugün şık değilsin. Kötü görünmüyorsun, sineğin kanadından yağ çıkarıyoruz artık. Neyin peşindesiniz siz? Sondan 1 gün önce söyleyin rahatlayayım. Şöyle gelmek varken, neden 20 yaş artıran kıyafeti niye giyiyorsun.

Gülşah Saraçoğlu: Kendi başına güzel olabilir ama tüyleri ve işlemeleri sevmedim. Pantolonunu çok beğendim Su, ama üzerinde beyaz bir tişört isterdim. Fena değilsin ama hepsi bir arada karmanç ormansın. 

Seray Sever: Banu Alkan kuaföre giderken bile üzerine şık bir otriş giyer. Üzerindekinden Banu Alkan'ın etkileneceğini düşünmüyorum. Ama sen bir şekilde rengarenksin. Üzerindeki parçayı çok sevmedim, içindeki parçan çok güzel. Ben senden derin bir parça beklerdim. Nedir bu hal, yarın büyük final var. Bugünden yarını göreceğiniz ne belli sizin. Aklınızı başınıza alın. Bugün birisi gidecek. 

Uğurkan Erez: Renk uyumunu çok beğendim, çekimlered bu tarz renkleri kullanırım. Tüyler hariç üstündeki her büyük kadının kurtarıcısı olacağını düşünüyorum. Genel olarak pantolon uyumunu beğendim. O tüyler hiç olmasaydı, o işler olmasaydı, o çanta içindeki fuşyadan olsaydı nasıl olurdu diye düşünüyorum.