Yayınlanma Tarihi: 05.06.2020 | Değiştirme Tarihi: 05.06.2020

Kemal Doğulu'ya verdiği tepkiyle ilgili konuşan Sündüz Durmaz: Yine olsa yine aynı kıyafeti giyerim

Doya Doya Moda 5 Haziran haftanın finalinde yarışmacılar altın kolyeye sahip olmak ve elenmemek için son şanslarını denemek adına kombinlerini seçmek için 1 saatlik alışveriş süresinde harekete geçti. Öte yandan dünkü bölümde Kemal Doğulu ile tartışma yaşayan ve sonrasında ağlamaya başlayan Sündüz Durmaz'a, yaşananlar tekrar hatırlatıldı. 'Yine olsa, aynı şekilde giyinirim' diyen Sündüz Durmaz, saygısızlık yapmadığını yalnızca fikrini söylediğini belirtti.Doya Doya Moda son bölümünde kıyafet seçimi nedeniyle Kemal Doğulu'dan eleştiri alan Sündüz Durmaz, Doğulu'ya verdiği cevap ve sonrasında yaşananlarla ilgili, Doya Doya Moda haftanın final gününde konuştu. 

"Konseptimi uygun buldum. Evin sahibiyim nasıl giyineyim. Dİyor ki şort giy, nasıl şort giyeyim? Bende selülit var nasıl giyeyim şort. Ben sahilde piknik yapmayacğaım ki, uygun bir villada yapıyorum. Evin sahibi de şık olmalı. Yorumu çok fazla fazla buldum. Yine olsa yine aynı kıyafeti giyerim. Tepkim normaldi sordu cevap verdim" ifadelerini kullandı.

Sündüz öte yandan, "2-3 haftadır benim kıyafetlerimi hiç beğenmiyor. Çok daha fazla beğenmiyor. Terbiyesizlik yapmadım, fikrimi söyledim, üzüldüm ağladım." dedi.